Krystian ostatni raz był widziany w Warszawie. Szuka go rodzina. Gdzie jest 24-latek?

2022-06-22 11:48
Krystian ostatni raz był widziany w Warszawie. Szuka go rodzina. Gdzie jest 24-latek?
Autor: KMP Łomża Krystian ostatni raz był widziany w Warszawie. Szuka go rodzina. Gdzie jest 24-latek?

Policjanci poszukują zaginionego 24-letniego mieszkańca Żelech (woj. podlaskie). Mężczyzna ostatni raz był widziany w Warszawie. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Krystiana.

Policjanci poszukują zaginionego Krystiana Kamila Nierwińskiego. 24-latek ostatni raz kontaktował się ze swoją rodziną telefonicznie 13 czerwca 2022 roku. Natomiast ostatni raz widziany był 15 czerwca w Warszawie. Do tej chwili mieszkaniec Żelech (gmina Piątnica) nie nawiązał kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionego sylwetka szczupła, wzrost 185 cm, oczy brązowe, lekki zarost, włosy krótkie ciemne, uszy odstające. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany między innymi w białe buty sportowe. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

Czytaj też: Łomża. Morze białych kwiatów na grobie Jakuba. 17-latek spoczął w rodzinnej mogile [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Wandal z Łomży zniszczył trzy samochody. Straty na kilka tysięcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE