List gończy za Edytą z Podlasia. Kobiecie grozi 8 lat za kratkami

i

Autor: KWP Białystok List gończy za Edytą z Podlasia. Kobiecie grozi 8 lat za kratkami

Widziałeś ją?

List gończy za Edytą z Podlasia. Kobiecie grozi 8 lat za kratkami

2023-03-16 11:03

Policjanci z województwa podlaskiego szukają 38-letniej Edyty Rakulskiej. Mieszkanka Moniek jest ścigana na podstawie: Art. 299 § 1, który mówi o praniu brudnych pieniędzy. Grozi jej do 8 lat więzienia. Na stronie podlaskiej policji widnieje wizerunek i pełne dane poszukiwanej kobiety.

Edyta Rakulska z Moniek (woj. podlaskie) jest ścigana listem gończym. 38-latka jest poszukiwana na podstawie: Art. 299 paragraf 1, który mówi o "praniu pieniędzy": "Kto środki płatnicze, instrumenty finansowe, papiery wartościowe, wartości dewizowe, prawa majątkowe lub inne mienie ruchome lub nieruchomości, pochodzące z korzyści związanych z popełnieniem czynu zabronionego, przyjmuje, przekazuje lub wywozi za granicę, pomaga do przenoszenia ich własności lub posiadania albo podejmuje inne czynności, które mogą udaremnić lub znacznie utrudnić stwierdzenie ich przestępnego pochodzenia lub miejsca umieszczenia, ich wykrycie, zajęcie albo orzeczenie przepadku, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8." 

Czytaj też: List gończy za Julitą z Białegostoku. 30-latkę szuka policja

Edyta Rakulska ma około 171 - 175 cm wzrostu, ciemne oczy. Ostatnio była zameldowana w Knyszynie. Osoby, które znają miejsce pobytu 38-latki, są proszone o kontakt z policją.

Zobacz też: List gończy za Anną z Białegostoku. 26-latki szuka policja. Grozi jej 8 lat więzienia

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze
Listen on Spreaker.