Policjanci z Białegostoku szukają tego mężczyzny. Zapewniają anonimowość

2022-05-25 9:40
Policjanci z Białegostoku szukają tego mężczyzny. Zapewniają anonimowość
Autor: KMP Białystok Policjanci z Białegostoku szukają tego mężczyzny. Zapewniają anonimowość

Policjanci z Komisariatu Policji II w Białymstoku (woj. podlaskie) szukają sprawcy kradzieży, do której doszło w jednym z mieszkań na osiedlu Wysoki Stoczek. Na zabezpieczonym monitoringu widać mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą.

Policjanci z Białegostoku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży na osiedlu Wysoki Stoczek. Zdarzenie miało miejsce 19 marca 2022 roku w jednym z mieszkań, ale dopiero teraz policjanci udostępnili zdjęcia mężczyzny. - Do tej sprawy mundurowi zabezpieczyli monitoring, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z tą sprawą - informuje oficer prasowy KMP w Białymstoku. Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku pod numerem telefonu 47 711 32 22 lub dzwoniąc na numer 112. Policja zapewnia anonimowość.

Czytaj też: Piękna Anita jest podejrzana o straszne przestępstwo. List gończy za 31-latką z Łomży

Złodzieje katalizatorów zatrzymani na gorącym uczynku
Sonda
Jak oceniasz pracę policjantów w Białymstoku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE