Policjantka Izabela Kłosowska została wicemistrzynią Polski

Autor: KWP Białystok Policjantka Izabela Kłosowska została wicemistrzynią Polski

2019-08-09 15:42

St. sierż. Izabela Kłosowska uwielbia rower i potrafi świetnie na nim jeździć, co udowadnia podczas każdych zawodów.

Tym razem st. sierż. Kłosowska została wicemistrzynią Polski podczas Górskich Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie szosowym. Białostocka policjantka 60 kilometrów w górskich warunkach pokonała rowerem w 2 godziny i 10 minut. Rok temu w tych zawodach sierż. Kłosowska zajęła pierwsze miejsce.

Natomiast w czerwcu tego roku policjantka zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w kolarstwie szosowym. Zawody były rozgrywane w Dobczycach w woj. małopolskim. Wówczas trasę o długości 11 kilometrów policjantka pokonała w 20 minut i 40 sekund.