Wypadek na Słowacji. Kierowce uratowało małżeństwo z Białegostoku. Policjanci wracali z urlopu [WIDEO]

i

Autor: KMP Białystok Wypadek na Słowacji. Kierowce uratowało małżeństwo z Białegostoku. Policjanci wracali z urlopu [WIDEO]

Samochód spadł z wiaduktu. Kierowcę ratowali policjanci wracający z urlopu

2020-12-18 12:46

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił czterech policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Dwoje z nich pomogło mężczyźnie poszkodowanemu w wypadku samochodowym na Słowacji. Jego auto spadło z wiaduktu.

Młodszy aspirant Joanna Mancewicz i aspirant sztabowy Marek Mancewicz w trakcie powrotu z urlopu pomogli mężczyźnie, który w wyniku wypadku drogowego na Słowacji wypadł z wiaduktu i spadł z wysokości około 8 metrów.

- Mundurowi, którzy prywatnie są małżeństwem, wyciągnęli mężczyznę z dymiącego auta i kontrolowali funkcje życiowe do czasu przyjazdu słowackich służb ratunkowych - informuje oficer prasowy policji w Białymstoku. Więcej o tym wypadku pisaliśmy tutaj: Wypadek na Słowacji. Kierowcę uratowało małżeństwo z Białegostoku. Policjanci wracali z urlopu

Policjanci, którzy uratowali 70-latka

i

Autor: KMP Białystok Policjanci, którzy uratowali 70-latka

Kolejni wyróżnieni funkcjonariusze to policjantka z białostockiej "dwójki" i funkcjonariusz służby kryminalnej z Komisariatu Policji IV w Białymstoku. Mundurowi, którzy również prywatnie są małżeństwem, podczas zakupów ze swoim półrocznym synkiem, uratowali życie 70-latkowi. Dzięki natychmiastowej reakcji i właściwie przeprowadzonej reanimacji, mundurowi przywrócili mężczyźnie funkcje życiowe.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Gnał ferrari 220 km/h, choć nie miał prawa jazdy