Tajemnicze zniknięcie księdza Jana. W poszukiwania włączyła się policja

i

Autor: KMP Białystok Tajemnicze zniknięcie księdza Jana. W poszukiwania włączyła się policja

Zaginął ksiądz

Tajemnicze zniknięcie księdza Jana. W poszukiwania włączyła się policja

2022-12-08 10:27

W Białymstoku (woj. podlaskie) zaginął emerytowany kapłan archidiecezji białostockiej. Policjanci opublikowali zdjęcie księdza z prośbą do mediów o rozpowszechnienie. Zaginiony Jan Toczko porusza się prawdopodobnie czerwonym audi.

Policjanci z Białegostoku sztukują zaginionego księdza. 88-letni Jan Toczko z parafii pw. Ducha Świętego może poruszać się czerwonym audi. Rysopis zaginionego księdza: wzrost ok 178 cm, krępa budowa ciała, włosy siwe, krótkie. Zaginiony mężczyzna mógł być ubrany w sutannę, długi wełniany płaszcz czarnego koloru i czarną czapkę z daszkiem. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji IV w Białymstoku pod nr tel. 47 711 3244 lub z numerem alarmowym 112.

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?
Andrzej Duda z żoną w kościele w Juracie

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen to "Co się stało z Iwoną Wieczorek? Janusz Szostak" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE