W Białymstoku znaleziono niewybuchy. Wiele ulic zamkniętych!

i

Autor: KMP Białystok W Białymstoku znaleziono niewybuchy. Wiele ulic zamkniętych!

W Białymstoku znaleziono niewybuchy. Wiele ulic zamkniętych!

2022-02-23 10:07

Podczas prac ziemnych znaleziono niewybuchy - przekazał rzecznik prasowy podlaskiej policji, podinspektor Tomasz Krupa. Saperzy są już na miejscu. Nie wiadomo jak długo potrwa akcja usuwania niewybuchów.

Aktualizacja, godz. 11:30

Niewybuchy zostały zabrane. Ruch został przywrócony.

Aktualizacja, godz. 10:45

W tej chwili na miejscu znalezienia wybuchu zostali tylko saperze. Policjanci wycofali się na bezpieczną odległość. - Rozpoczyna się podnoszenie niebezpiecznego znaleziska - przekazał nam rzecznik prasowy KWP w Białymstoku. Wcześniej pisaliśmy:

Podczas prac ziemnych w okolicy tunelu im. Fieldorfa-Nila znaleziono niewybuchy. Podinspektor Tomasz Krupa przekazał nam, że w promieniu 200 metrów zamknięte będzie rondo od Hetmańskiej przed tunelem Fieldorfa-Nila. Saperzy zostali powiadomieni. Na chwilę obecną miejsce zabezpieczają policjanci. - Z informacji jakie mamy wynika, że wojskowi maja dotrzeć za około godzinę - poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji. - Tunel jest wyłączony ul. Hetmańska od Marczukowskiej, Popiełuszki od Słonecznikowej i Nowohetmańska od Zielonogórskiej - dodaje policjant. Nie wiadomo jak długo będą trwały utrudnienia i czy zarządzona zostanie ewakuacja okolicznych biurowców. Czytaj też: Wojskowe pojazdy na podlaskich drogach. O co chodzi?

Znaleziono niewybuch przy SP nr 5 w Lesznie
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Białymstoku?