Białystok. 32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie

i

Autor: KMP Białystok Białystok. 32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie

Białystok. 32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie

2021-01-18 21:45

Policjanci zatrzymali w Białymstoku 32-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna podczas awantury zaatakował swojego 48-letniego znajomego. 32-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa może mu grozić dożywocie.

Policjanci z Białegostoku zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 48-latka. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w mieszkaniu na osiedlu Piaski.

- Dyżurny białostockiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań doszło do zabójstwa - informuje oficer prasowy policji w Białymstoku. - Na miejsce pojechali policjanci z "patrolówki". Mundurowi ustalili, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury, podczas której 32-latek zaatakował swojego znajomego.

Czytaj też: Łomża. Wyrzucił SZCZENIAKA przez okno. To było 4. piętro. Zwierzę nie przeżyło

Najpierw uderzał go pięściami po całym ciele, a następnie przewrócił na ziemię i kopał po głowie. 48-latek został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

Policjanci zatrzymali 32-latka będącego na miejscu zdarzenia. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. Zgodnie z Kodeksem karnym, za usiłowanie zabójstwa grozi kara dożywocia. 

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Ból i rozpacz po śmierci 13-letniej Patrycji