Białystok. Pobudzony 20-latek w autobusie BKM. Kierowca wezwał pomoc. Prawda wyszła na jaw

i

Autor: jch Białystok. Pobudzony 20-latek w autobusie BKM. Kierowca wezwał pomoc. Prawda wyszła na jaw

Białystok. Pobudzony 20-latek w autobusie BKM. Kierowca wezwał pomoc. Prawda wyszła na jaw

2021-05-12 11:28

Pewien dziwnie zachowujący się mężczyzna wzbudził zainteresowanie kierowcy autobusu Białostockiej Komunikacji Miejskiej. Młody pasażer był wyraźnie pobudzony, zastanawiający też był jego wygląd. Na miejsce przyjechała straż miejska, pogotowie ratunkowe oraz policja. Ostatecznie 20-latek trafił do izby wytrzeźwień. Zajmie się nim policja.

Do tej sytuacji doszło we wtorek około godz. 20. Kierowca autobusu komunikacji miejskiej zawiadomił strażników miejskich, że w pojeździe od dłuższego czasu siedzi młody mężczyzna, który dziwnie się zachowuje. Jak relacjonują strażnicy miejscy, 20-latek był mocno pobudzony, nie reagował na polecenia. - Ponadto posiadał liczne rany cięte oraz zadrapania na ciele i wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu - informuje Marta Rybnik ze Straży Miejskiej w Białymstoku. - Za pośrednictwem dyżurnego, na miejsce została wezwana załoga ratownictwa medycznego, która przebadała mężczyznę oraz opatrzyła rany. Mężczyzna nerwowo zaciskał dłonie w pięści. Był impulsywny. W końcu 20-latek przyznał się, że niedawno uczestniczył w kłótni domowej. Wezwano policję. Okazało się, że młody mężczyzna był przez nich poszukiwany.

- Okazało się, że kilka godzin wcześniej podczas awantury domowej mężczyzna zdemolował mieszkanie, następnie okaleczył się nożem i oddalił z miejsca zamieszkania - mówi Marta Rybnik. Mężczyzna został przewieziony do Izby Wytrzeźwień, a następnie czeka go spotkanie z białostockimi policjantami. Jak informuje Komenda Miejska Policja w Białymstoku, minionej doby białostoccy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz może na 3 lata trafić do więzienia. "Do teraz odczuwa skutki tej interwencji" [WIDEO]

Spięcia z policją na marszu antycovidowców w Białymstoku

Zobacz zdjęcia: Dzielnicowi w Białymstoku 2021. Do nich możesz zwrócić się o pomoc [LISTA]