Białystok. Z nożem po piwo. Dramatyczne sceny w sklepie

i

Autor: KMP Białystok Białystok. Z nożem po piwo. Dramatyczne sceny w sklepie

Białystok. Z nożem po piwo. Dramatyczne sceny w sklepie

2020-12-31 13:27

Policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w sklepie na osiedlu Piaski, najpierw ukradł alkohol, a potem groził nożem ekspedientce. Trzy dni później był już w rękach policjantów. Za kradzież rozbójniczą grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek policjanci z Białegostoku zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło w sobotę na osiedlu Piaski.

- Wówczas do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, który zabrał z półki osiem puszek piwa i chciał wyjść ze sklepu nie płacąc za towar - informuje oficer prasowy policji. - Wtedy na jego drodze stanęła ekspedientka.

Czytaj też: Goniądz. Recydywista napadł na kuriera! W paczce była cenna rzecz

W momencie, kiedy kobieta próbowała powstrzymać mężczyznę, ten wyjął z kieszeni nóż i zaczął nim grozić. Wówczas kobieta w obawie o swoje życie wycofała się, a napastnik z piwem uciekł ze sklepu. 32-latek został zatrzymany trzy dni później w swoim mieszkaniu. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Zatrzymany 38-letni sprawca ugodzenia nożem pasażera miejskiego autobusu w Krakowie