Młoda dziewczyna chciała wyskoczyć z okna na 10. piętrze. Dramat w Białymstoku

i

Autor: jch Młoda dziewczyna chciała wyskoczyć z okna na 10. piętrze. Dramat w Białymstoku

Młoda dziewczyna chciała wyskoczyć z okna na 10. piętrze. Dramat w Białymstoku

2021-03-01 10:05

Dzięki szybkiej interwencji białostockich policjantów, udało się uratować młodą kobietę, która chciała skoczyć z dziesiątego piętra wieżowca. Policjanci wykorzystując moment nieuwagi młodej kobiety ściągnęli ją z parapetu. 23-latka bezpiecznie została przekazana załodze karetki pogotowia.

Do tej dramatycznej sytuacji doszło w piątek w Białymstoku przy ul. Broniewskiego. Około godz. 11 policjanci otrzymali zgłoszenie z informacją, że w oknie na klatce schodowej sąsiedniego bloku stoi kobieta, która najprawdopodobniej chce wyskoczyć. Działo się to na 10. piętrze wieżowca. - Policjanci w trakcie dojazdu na miejsce zauważyli stojącą na parapecie klatki schodowej kobietę, która mocno wychylała się na zewnątrz - informuje oficer prasowy policji. - Natychmiast wbiegli na 10 piętro i wykorzystując moment nieuwagi młodej kobiety ściągnęli ją z parapetu.

Tunel grozy w Białymstoku. "Trauma z dzieciństwa". Stare graffiti i butelki po wódce

Policjanci udzielili 23-latce niezbędnej pomocy i otoczyli opieką do czasu przyjazdu załogi pogotowia. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów nie doszło do tragedii, a kobieta trafiła do szpitala.

Każdy może przyczynić się do zapobiegania samobójstwom. Pamiętaj jeśli potrzebujesz pomocy: zgłoś się do osób oraz w instytucji pomocowych takich, jak psycholog, psychiatra, telefon zaufania. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123. Więcej informacji i spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl

Czytaj też: Dramatyczny apel Emilii Korolczuk. Fani są bezczelni! Gwiazda "Rolnicy. Podlasie" ma tego dość!

ZOBACZ ZDJĘCIA: Korycin-Wypychy. Wybuch gazu w domu jednorodzinnym