Ciężarówka uderzyła w miejski autobus! KARAMBOL w Białymstoku. Policjanci mają ważny apel!

2021-02-23 8:28 jch
Ciężarówka uderzyła w miejski autobus! KARAMBOL w Białymstoku. Policjanci mają ważny apel!
Autor: KMP Białystok Ciężarówka uderzyła w miejski autobus! KARAMBOL w Białymstoku. Policjanci mają ważny apel!

Poważny wypadek w Białymstoku! Na ul. Ciołkowskiego zderzyło się ze sobą aż pięć pojazdów. Według ustaleń policjantów zaczęło się od tego, że ciężarówka uderzyła w autobus komunikacji miejskiej. Wiadomo, że w zdarzeniu ucierpiały dwie osoby. Pomoc medyczna jest im udzielana na miejscu.

Karambol w Białymstoku. Na ul. Ciołkowskiego, na wysokości stadionu miejskiego, zderzyło się ze sobą 5 pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazd ciężarowy nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył miejskiego autobusu wywołując tym samym tzw. efekt domina. Wiadomo, że w wypadku brały udział jeszcze dwie osobówki, które znajdowały się przed tymi pojazdami. W tym samym czasie jeszcze kierujący renault wjechał w tył ciężarówki. - Na miejscu udzielana jest pomoc medyczna dwóch osobom - przekazali nam policjanci. Ruch w kierunku miasta odbywa się jednym pasem ruchu.

Czytaj też: Laszki niedaleko Zabłudowa. Co ze ślubem Emilii z "Rolnicy. Podlasie"? Mocna deklaracja. Babcia nie jest zadowolona [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. - Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę, z prędkością dostosowaną do panujących warunków drogowych. Uwaga, na drogach jest ślisko - przypominają policjanci.

Centrum Białegostoku pod śniegiem. Nie było tak źle od 9 lat