Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express Emilia Korolczuk (34 l.)

Co ze ślubem Emilii z "Rolnicy. Podlasie"? Mocna deklaracja. Babcia nie jest zadowolona [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-23 8:02

Emilia Korolczuk jest w ciąży! Bohaterka popularnego serialu "Rolnicy. Podlasie" jest w piątym miesiącu ciąży i spodziewa się Laury! Ta wiadomość pozytywnie zaskoczyła jej fanów. Jednocześnie okazało się, że sympatyczna gwiazda telewizji FOKUS TV jest w związku z 35-letnim Karolem. Mieszkają razem od czerwca 2020 roku. Jakie mają plany na swoje życie? Czy i kiedy będzie ślub? Okazuje się, Emilia i Karol podjęli dosyć odważną decyzję, biorąc pod uwagę fakt, że na wsi dominują konserwatywne poglądy na wiele spraw. Szczegóły na ten temat w naszym artykule.

W poniedziałek jako pierwsi w Polsce napisaliśmy, że Emilia Koroczuk ze wsi Laszki niedaleko Zabłudowa (woj. podlaskie) spodziewa się dziecka. 34-letnia Emilia wkrótce zostanie mamą Laury. Termin porodu jest wyznaczony na 3 czerwca. Fani sympatycznej bohaterki serialu FOKUS TV są zachwyceni tą wiadomością. Jednocześnie zastanawiają się, kim jest ojciec dziecka. Partnerem Emilii Korolczuk ze wsi Laszki jest 35-letni Karol. Co ciekawe, to on wybrał imię dla dziecka. - Umówiliśmy się z Karolem, że jak będzie synek, to ja wybieram imię – zdradziła nam Emilia. Rolniczka promienieje w ciąży. Czuje się dobrze i wygląda pięknie! - Nie rozumiem, że niektóre kobiety narzekają, gdy są w ciąży. W moim przypadku pierwsze pół roku to praktycznie zero dolegliwości. Czasem troszkę łapię zadyszkę, ale naprawdę czuje się bardzo dobrze – zdradziła nam gwiazda Rolnicy. Podlasie.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Emilia i Karol mieszkają razem od czerwca 2020 roku. - Karol świetnie sobie radzi w gospodarstwie, naprawdę jestem w szoku, że tak się zaaklimatyzował. Nawet odebranie porodu krowy czy kozy to dla niego żaden problem - zachwala partnera Emilia i dodaje: - Bardzo dba o zwierzaki.

Mężczyzna chce pozostać anonimowy. Emilia Korolczuk zdradziła nam, że nie planują ślubu. Co jest dosyć niespotykane na wsi, chcą zostać w wolnym związku. To z kolei nie bardzo podoba się babci pani Emilii. – Wolałabym, aby był ślub i wesele, ale najważniejsze, żeby Emilka była szczęśliwa – zapewnia 82-letnia pani Helena.

Jak Emilia poznała się z Karolem? – Znamy się od dziecka, chodziliśmy do jednej szkoły, graliśmy w piłkę – opowiedziała nam bohaterka programu „Rolnicy. Podlasie”. - Potem na wiele lat nasze drogi się rozeszły, każde z nas miało swoje życie. Karol pracował w budowlance, jeździł po całej Polsce, był za granicą. Odnalazł mnie dzięki serialowi. Więcej o ich związku pisaliśmy w tym artykule.

Czytaj też: Emilia Korolczuk promienieje w ciąży! Zobacz jak teraz wygląda gwiazda "Rolnicy. Podlasie"! [ZDJĘCIA, WIDEO]

W zeszłym roku zakończyła się emisja 2. sezonu programu "Rolnicy. Podlasie". Serial dokumentalny telewizji Fokus TV to prawdziwy hit. O czym są "Rolnicy. Podlasie"? Bohaterami każdego odcinka są rolnicy z woj. podlaskiego. Widzowie mogą oglądać ich podczas codziennych obowiązków, a także mają szansę przekonać się, jak wygląda życie na wsi. W niedzielę 14 marca zadebiutuje 3. sezon "Rolnicy. Podlasie". Wiadomo już, czego można spodziewać się w nowej serii oraz, co wydarzy się w 1. odcinku. Pisaliśmy o tym tutaj: Andrzej spróbuje dosiąść rumaka. Jurek zawiezie 3 ogiery na wystawę w Szepietowie. "Rolnicy. Podlasie". Zobacz, co się stanie w 1. odcinku 3. sezonu.

Myślisz, że wiesz wszystko o wsi i rolnictwie, chociaż jesteś z miasta? Sprawdź się w naszym quizie! Pytamy w nim zarówno o słowa, którymi posługują się (lub kiedyś posługiwali się) rolnicy jak i o wiedzę na temat życia na wsi. Do zdobycia jest 15 punktów. Powodzenia!