Podlaskie. Uroczyste ślubowanie 21 nowych policjantów

i

Autor: KWP Białystok W czwartek w sali konferencyjnej Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. W uroczystości uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc, kapelani podlaskiej Policji i kadra kierownicza.

Podlaskie. Uroczyste ślubowanie 21 nowych policjantów [ZDJĘCIA]

2021-10-01 8:23

Nowo przyjęci policjanci ślubowali "Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia…". Rotę ślubowania od 21 funkcjonariuszy przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc.

W czwartek w sali konferencyjnej Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. W uroczystości uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc, kapelani podlaskiej Policji i kadra kierownicza. Rotę ślubowania od policjantów przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Robert Szewc. 21 funkcjonariuszy ślubowało m.in. "Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia...". Policjanci musieli wcześniej sprostać wymogom stawianym kandydatom do służby i przejść wszystkie etapy postępowania kwalifikacyjnego. W październikowym naborze, do służby w garnizonie podlaskim przyjęto 4 policjantki i 17 policjantów. Czytaj też: Słoneczny Stok. Kobieta zaprosiła mężczyznę do domu. Romeo okazał się draniem

Rzucił się z nożem na policjantów. Grozi mu 10 lat więzienia