Policjanci z Warszawy szukają tego mężczyzny. Może pochodzić z Białegostoku

i

Autor: Policja Policjanci z Warszawy szukają tego mężczyzny. Może pochodzić z Białegostoku

Rozpoznajesz go?

Policjanci z Warszawy szukają tego mężczyzny. Rozrabiał pod Komendą Główną Policji. Może pochodzić z Białegostoku

2022-07-19 11:02

Policjanci z Warszawy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia czterech banerów dotyczących 100 rocznicy powstania Policji Województwa Śląskiego 1922-2022. Do sytuacji doszło 11 czerwca obok Komendy Głównej Policji przy ul. Puławskiej. Policja udostępniła zdjęcia z nagrań z monitoringu i prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy.

- W trakcie czynności pozyskano zdjęcia z monitoringów, na którym widać podejrzanego o uszkodzenie banerów. Jest to mężczyzna krępej budowy ciała, łysy z ciemnym zarostem ubrany w ciemną koszulkę typu "polo" oraz krótkie beżowe spodenki oraz ciemne sportowe buty - informuje podkom. Robert Koniuszy. Mężczyzna na lewej łydce ma widoczny duży tatuaż. Z materiałów wynika, że może pochodzić z Białegostoku lub jego okolic.

Czytaj też: Grób Kasi, Tomka i Kacperka utonął w białych kwiatach. "Dopiero był ich ślub". Tragiczny wypadek pod Szuszalewem

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 392 50, 47 72 392 52 (czynne całą dobę) lub 47 72 392 37 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Mafia paliwowa rozbita! Tak rozprawiły się z nimi służby
Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?