Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wygadała się. Teraz fani czekają na konkrety. To pierwsza taka sytuacja

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wygadała się. Teraz fani czekają na konkrety. To pierwsza taka sytuacja

Ranczo Laszki

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk wygadała się. Teraz fani czekają na konkrety. To pierwsza taka sytuacja

2023-07-12 7:36

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk z Laszek (woj. podlaskie) miała ostatnio niezwykłych gości. Słynną panią rolnik odwiedzili znani aktorzy. Fani pytają: co to za okazja? 37-latka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, co konkretnie działo się na jej słynnym Ranczu Laszki. "Ciekawa przygoda" - podsumowała.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk to bez wątpienia najpopularniejsza pani rolnik w woj. podlaskim. Jej słynne Ranczo Laszki odwiedzają fani z całej Polski. Największą atrakcją gospodarstwa są piękne zwierzęta, wśród których prym wiodą kozy, konie i krowy. Tym razem 37-latkę i jej Ranczo Laszki odwiedzili niezwykli goście: aktorzy Artur Barciś oraz Anna Seniuk. - Dziś miałam ogromną przyjemność współpracować ze wspaniałymi aktorami, naszymi gośćmi na Ranczu był pan Artur Barciś i pani Ania Seniuk - napisała na swoim fanpage'u Emilia Korolczuk. Co te gwiazdy robiły na Podlasiu? - Florka i setka naszych kóz będą miały swój malutki udział w nowym filmie komediowym. Jestem dumna z moich zwierzaków jak nigdy, poszliśmy na żywioł z zerowym przygotowaniem i poszło doskonale! - zdradziła Korolczuk. Do wpisu kobieta dołączyła kilka zdjęć (możecie je zobaczyć na dole artykułu). Słynna pani rolnik zdradziła również, że Artur Barciś i Anna Seniuk to "bardzo mili ludzie". - Super ciekawa przygoda, troszkę inne doświadczenia niż w "Rolnikach" - podsumowała Korolczuk. Fani dopytują w komentarzach, kiedy i gdzie będzie można zobaczyć efekty tej współpracy. Serial Rolnicy. Podlasie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20 na kanale Fokus TV.

Sonda
Czy lubisz Emilię Korolczuk?
Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie
Listen on Spreaker.