Andrzej z Plutycz chwali się internautom. Ma tego kilka ton. Jest czego zazdrościć!

i

Autor: Gienek i Andrzej Plutycze/YOUTUBE Andrzej z Plutycz to bohater serialu Rolnicy. Podlasie. Prowadzi też swój kanał na YouTube.

Prawdziwa fortuna!

Andrzej z Plutycz zdradził, co trzyma w lesie. Ma tego kilka ton. Jest czego zazdrościć!

2023-01-16 18:06

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk z Plutycz, zaledwie kilometr od domu, ma prawdziwy skarb. W starej ziemiance trzyma kilka ton ziemniaków. Rolnik przyznał to w swoim najnowszym filmiku, który pojawił się na kanale Gienek i Andrzej Plutycze, który subskrybuje ponad 92 tys. widzów.

Rolnicy. Podlasie. W najnowszym filmiku zatytułowanym "Andrzej z Plutycz jedzie do ziemianki po ziemniaki dla krów Rolnicy z Podlasia" mogliśmy zobaczyć jak Andrzej wraz z psem wybrał się do oddalonej o kilometr od jego domu ziemianki. Rolnik zabrał z piwnicy worek kartofli dla swoich krów. - Mamy plus 10 stopni ciepła, można jechać w pole orać, ale ja dzisiaj przyjechałem ziemniaków nabrać cały worek do parnika, bo trzeba gotować dla krów - oznajmił rolnik, po czym przystąpił do działania. Filmik możecie obejrzeć pod tym akapitem. - Zobaczcie ile mam zieminków. Tutaj ich leży parę ton i to tylko z jednej strony, a jeszcze tam z drugiej. Tych ziemniaków u mnie nie brakuje - pochwalił się 40-letni rolnik. Patrząc na filmik trudno nie przyznać mu racji. W ziemiance ma prawdziwą ziemniaczaną fortunę"Zajeb** ta ziemianka lux sprawa" - skomentował jeden z internautów. Inny zwrócił uwagę, że ziemniaki są duże. Na koniec nagrania Andrzej z Plutycz zaapelował do widzów o subskrybowanie jego kanału. Brakuje mu tylko kilka tysięcy "subów", aby zdobyć prestiżowe wyróżnienie: srebrny guzik YouTube'a. Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę o godz. 20.15 na Fokus TV.

Sonda
Który kanał na YouTube uważasz za ciekawszy?
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek transportują ziemniaki do Denisek