Drenchill w klubie WoW. Twórca hitu "Freed From Desire" zagra w Białymstoku

2019-04-23 12:14

Autor hitu "Freed From Desire" przyjedzie do Białegostoku. W piątek 26 kwietnia Drenchill wystąpi w klubie WoW przy ul. Lipowej. Świetna zabawa gwarantowana.

Już niedługo w białostockim klubie WoW odbędzie się koncert Drenchilla. Kalendarz koncertowy portugalskiego artysty pęka w szwach, ale znalazł czas, aby w ostatni piątek kwietnia przyjechać do stolicy Podlasia i wystąpić przed białostoczanami.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Drenchill pochodzi z Portugalii. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od gry na pianinie. Później zainteresował się tworzeniem remiksów, co zapoczątkowało jego karierę. Drenchill dzielił scenę takimi artystami jak David Guetta, Bob Sinclar, Hardwell czy Tiesto. Największy przebój Portugalczyka to singiel "Freed From Desire", w którym możemy usłyszeć wokal Indiiany. "Freed From Desire" to absolutny światowy przebój. Teledysk ma na swoim koncie ponad 25 milionów wyświetleń! Portugalczyk ma też na swoim koncie takie hity jak "Hey Hey" i "Allumé Allumé".

Wydarzenie odbędzie się niedługo po święta -  26 kwietnia w klubie WoW. Początek koncertu o godzinie 22. Pełne informacje na temat nadchodzącego wydarzenia znajdziecie na Facebooku: WoW - Freed from Desire czyli Drenchill w WoW Club 26.04 Piątek