Emilia Korolczuk pokazała mocne nagranie. Tak to wygląda naprawdę. Jestem w takim stresie, że...

i

Autor: youtube.com Emilia Korolczuk pokazała mocne nagranie. Tak to wygląda naprawdę. "Jestem w takim stresie, że..."

Gorąco na Ranczu Laszki

Emilia Korolczuk pokazała mocne nagranie. "Jestem w takim stresie, że..."

2023-03-14 14:05

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk codziennie jest mamą, gospodynią i hodowcą zwierząt. Na gospodarstwie zawsze jest mnóstwo pracy, wszak na Ranczu Laszki jest naprawdę dużo zwierząt. Niedawno najsłynniejsza mieszkanka Laszek koło Zabłudowa (woj. podlaskie) zaprosiła do siebie kowala, który zajął się kopytami jej wspaniałych koni. Niektóre fragmenty nagrania mogą wywoływać ciarki na plecach.

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk opublikowała w internecie filmik zatytułowany "Dzień tortur". 36-letnia pani rolnik z wsi Laszki zaprosiła na Ranczo Laszki kowala, który zajął się kopytami jej koni. Głównymi bohaterami nagrania są więc Iskra, Sky, Kaja, Kuba i Zefir. - Nie mają kopyt w złym stanie, bo konie, które są utrzymywane na pastwisku są padokowane całą dobę, okrągły rok. Świetnie ścierają sobie kopyta - powiedziała Emilia Korolczuk. Chociaż trwające pół godziny nagranie zaczęło się spokojnie, to w kolejnych minutach akcja nabrała tempa. Część zwierząt nie miała ochoty na pedicure i stawiało opór. Oporne konie trzeba był zamknąć w tzw. poskromie, czyli metalowej klatce. Dzięki temu kowal mógł zająć się kopytami zwierząt bez ryzyka, że odbije się to na jego zdrowiuZwierzęta były nerwowe. Niektóre fragmenty nagrania mogą budzić niepokój u ludzi, którzy nigdy nie widzieli, jak wygląda pielęgnacja końskich kopyt. Nawet Emilia była zdenerwowana. - Boże, ja już jestem w takim stresie, że nie wiem, co gadam - rzuciła pewnym momencie Emilia Korolczuk. Całe nagranie znajduje się poniżej.

Przypominamy, że Emilię oraz innych podlaskich rolników można oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Nowe odcinki są emitowane o godz. 20.15.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz wypuścił krowy z obory. Zwierzęta korzystają z wolności
Sonda
Czy Emilia Korolczuk to dobra gospodyni?