Łomża. Zwolnił się z pracy i zaczął demolkę. Jego koledzy stali i patrzyli. Wezwano policję

i

Autor: KMP Łomża Łomża. Zwolnił się z pracy i zaczął demolkę. Jego koledzy stali i patrzyli. Wezwano policję

Frustracja byłego pracownika

Łomża. Zwolnił się z pracy i zaczął demolkę. Jego koledzy stali i patrzyli. Wezwano policję

2023-01-25 7:51

Pracownik ekipy remontowej na własne życzenie zrezygnował z pracy, a następnie zniszczył terakotę, którą sam wcześniej układał na klatce schodowej bloku. Właściciel firmy straty oszacował na 30 tys. złotych. Zatrzymany 39-latek nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Grozi mu 5 lat odsiadki.

Do tego zdarzenia doszło na w poniedziałek (23 stycznia). Po godz. 15 policjanci z Łomży otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu świeżo wyremontowanej klatki schodowej w bloku na ulicy Dmowskiego. - Na miejscu mundurowi zastali poszkodowanego właściciela firmy remontowej, który powiedział, że zniszczeń dokonał najprawdopodobniej jeden z jego pracowników. Mężczyzna straty oszacował na blisko 30 tysięcy złotych - informuje oficer prasowy KMP w Łomży. Policjanci ustalili, że domniemany sprawca po pracy złożył wymówienie, po czym wrócił na miejsce robót i zniszczył to, co sam wcześniej wyremontował. Znaleziono świadków, którzy widzieli jak mężczyzna niszczył terakotę, który wcześniej układał. - Niespełna dwie godziny później zaskoczony 39-latek był w rękach łomżyńskich kryminalnych. Mieszkaniec gminy Kolno nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania - kontynuuje oficer prasowy. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 39-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

Sonda
Łomża. Czy czujesz się bezpiecznie w Łomży?
Wandal z Łomży zniszczył trzy samochody. Straty na kilka tysięcy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE