zaśniezone drogi 4

i

Autor: AD

Podlaskie: Koszmarny wypadek na DK63. Nie żyją dwie osoby! Droga jest zablokowana

2021-01-25 20:52

W miejscowości Mały Płock w woj. podlaskim doszło do śmiertelnego wypadku. Na DK63 ciężarówka zderzyła się z osobówką! Zginęły dwie osoby podróżujące samochodem. Droga jest zablokowana, a służby kierując kierowców na objazdy. Policjanci ostrzegają przed trudnymi warunkami na drogach. Uważajcie!

Mały Płock, Podlaskie. Śmiertelny wypadek na DK63! Nie żyją dwie osoby

AKTUALIZACJA: Mały Płock: Młodzi mieszkańcy woj. mazowieckiego zginęli w tragicznym wypadku na DK 63. NOWE FAKTY w sprawie wypadku

Dwie osoby zginęły w poniedziałek wieczorem w wypadku na drodze krajowej nr 63, gdzie w miejscowości Mały Płock (Podlaskie) doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką. Droga jest zablokowana, wprowadzono objazdy. Policja ustala szczegóły tego wypadku; według drogowców utrudnienia na odcinku Kolno-Kisielnica potrwają ok. 3 godzin. Miejsce wypadku można ominąć korzystając z objazdów trasą Kisielnica - Stawiski (dk 61) - Korzeniste (droga wojewódzka nr 648) i powrót na dk 63. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu osobowego jechał od strony Łomży, ciężarówka nadjechała z przeciwnego kierunku; zginęły dwie osoby podróżujące osobówką. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. W całym regionie są w poniedziałek bardzo trudne warunki jazdy, od godzin przedpołudniowych pada intensywny śnieg. Pod jego warstwą w wielu miejscach jest bardzo ślisko, bo po zmroku temperatura zaczęła spadać i w wielu miejscach może być nieznacznie ujemna, zwłaszcza przy gruncie. Meteorolodzy wydali stosowne ostrzeżenie o oblodzeniu, dotyczące większej części województwa.(PAP)

Pogodowy armagedon na Podkarpaciu