Policjant z Siemiatycz ranny podczas interwencji domowej. Trafił do szpitala

i

Autor: Policja Podlaska Policjant z Siemiatycz ranny podczas interwencji domowej. Trafił do szpitala

Nożownik ranił policjanta

Policjant z Siemiatycz ranny podczas interwencji domowej. Trafił do szpitala

2023-05-24 14:35

Do dramatycznych scen doszło w gminie Nurzec Stacja w woj. podlaskim podczas interwencji domowej. 56-letni mężczyzna rzucił się z nożem na policjantów. Jeden z funkcjonariuszy został ranny w rękę. Pijany napastnik trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Siemiatycz dostali wezwanie z jednej z miejscowości w gminie Nurzec Stacja. Chodziło o to, że nietrzeźwy mężczyzna nie chce wpuścić do domu swojej żony. Kiedy policjantom udało się wejść do środka, mężczyzna - trzymając nóż w ręce - zaczął im grozić śmiercią. Podczas próby obezwładnienia ranił jednego z policjantów. Obrażenia nie zagrażają życiu, ale funkcjonariusz trafił do szpitala.

- Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - podał zespół prasowy podlaskiej policji. Gdy wytrzeźwiał, mieszkaniec powiatu siemiatyckiego usłyszał zarzuty czynnej napaści na policjantów i kierowania wobec nich gróźb. Na wniosek prokuratury został aresztowany na trzy miesiące, grozi mu do 10 lat więzienia.

Niebezpieczny manewr na oczach policjantów! Wszystko się nagrało
Sonda
Czy policjanci powinni zarabiać więcej?