Rolnicy. Podlasie. Zaproszenia na ślub gotowe. Ślub coraz bliżej. Trzeba zacząć działać

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Zaproszenia na ślub gotowe. Ślub coraz bliżej. Trzeba zacząć działać

Rolnicy z Podlasia

Rolnicy. Podlasie. Przygotowania do ślubu. Wesele coraz bliżej. Nie ma czasu

2023-07-02 6:59

Rolnicy. Podlasie. W niedzielę (2 lipca) premiera nowego odcinka serialu o rolnikach z Podlasia. Zobaczymy Tomka i Monikę z Pokaniewa, którzy zaangażują się w pomoc pogorzelcom oraz Patrycję i Szymona, którzy planują swoje wesele. Nie zabraknie również Gienka i Andrzeja z Plutycz, którzy pomogą Paulinie w ogródku.

Rolnicy. Podlasie, odcinek 27 (sezon 5). W Tykocinie Wiesia, Wojtek i Szymek pójdą zobaczyć, jak przebiega praca przy nowej hali udojowej. Inwestycja w przyszłości zapewni w pełni zmechanizowany ciąg produkcji mleka. Następnie Wojtek i Szymek udadzą się na pole kosić lucernę, która stanowi wydajne źródło paszowe ich stada. Tymczasem Patrycja przywiezie wydrukowane zaproszenia na ślub z Szymonem. Młodzi powinni już zapraszać gości na uroczystość, ale przez pracę mają niewiele czasu. Tymczasem Tomek o Monika z Pokaniewa pomogą gospodarzom, którym pożar zniszczył obory wraz z inwentarzem. Małżeństwo podaruje cieliczki, które pomogą odbudować stado.

W Plutyczach nie ma nudy. Gienek i Jastrząb przyjdą pomóc Paulinie, która kopie ogródek. Córka Gienia chce posadzić dynie, ale nie ma nasion. Przyjaciele udadzą się do Denisek, do swojej dobrej znajomej - pani Niny. Kobieta podaruje im pestki dyni, ale w zamian będzie oczekiwać, że mężczyźni pomogą jej ładowaniu chrustu w worki i sporządzeniu nowego stracha chroniącego kury przed jastrzębiami. Kiedy Gienek i Sławek wrócą do Plutycz, na miejscu będzie czekał już na nich Andrzej. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun zapowiadanego odcinka. Premiera Rolnicy. Podlasie w najbliższą niedzielę (2 lipca) o godz. 20 na Fokus TV.

Sonda
Czy Andrzej z Plutycz znajdzie sobie żonę?
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Sławek bielą drzewka. "Idzie jak krew z nosa"
Listen on Spreaker.