Sportowe podsumowanie weekendu

i

Autor: Robert Kruk Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu. Drużyny z Podlasia z kolejnymi sukcesami!

2017-02-20 10:20

To był bardzo udany weekend dla podlaskich sportowców. Już w piątek wieczorem nasze drużyny odniosły dwa bardzo ważne zwycięstwa!

Jagiellonia Białystok na inaugurację 21. kolejki Ekstraklasy pokonała Górnika Łęczna 5:0. Tego samego wieczoru bezkonkurencyjni okazali się tenisiści stołowi z UKS-u Dojlidy, którzy rozgromili 3:0 Poltarex Pogoń Lębork. W sobotę zwycięstwem zakończył się także mecz drugiej drużyny Jagiellonii Białystok, która wygrała 2:0 sparingowe spotkanie z Olimpią Zambrów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również siatkarze z drugoligowego BAS-u Białystok, którzy pokonali Legię Warszawa 3:0 - był to ostatni mecz w tym sezonie. Siatkarze zakończyli go na trzecim miejscu w drugoligowej tabeli.

W pierwszej lidze siatkówki zwycięstwo zaliczyli zawodnicy SKS-u Hajnówka, którzy pokonali SMS PZPS Spała - wynik 3:0. Z niemałymi problemami zwycięstwo zaliczył też Ślepsk Suwałki pokonując TSV Sanok 3:2.

I jeszcze kilka słów o koszykówce. Żubry Białystok zaliczyły kolejne zwycięstwo - tym razem z drużyną AZS UJK Kielce - wynik 77:65. Niestety tym razem nie udało się Turowi Bielsk Podlaski. Po bardzo długiej serii wygranych meczów bielszczanie ulegli KS Rosie-Sport Radom 82 do 92. 

ZOBACZCIE TEŻ: Vassiljev bohaterem. To był bramkowy karnawał w wykonaniu naszych piłkarzy! Jaga gromi Górnika aż 5:0!