Takiej promocji jeszcze nie było! Rossmann rozdaje biżuterię znanej marki

2020-08-06 11:19 Karolina Januszek
Kobieta z kosmetykami
Autor: SHUTTERSTOCK Kobieta z kosmetykami

Rossmann w ostatnim czasie rozpieszcza swoich klientów. Niedawno skończyła się promocja minus 20 proc. na zakupy przy wykorzystaniu opcji Lista + w mobilnej aplikacji drogerii, a już sieć ogłosiła kolejną akcję. Kupując wybrane kosmetyki marki Bielenda za minimum 50 złotych otrzymamy wyjątkowy naszyjnik firmy W.Kruk całkowicie za darmo.

Trzeba przyznać, że Rossmann świetnie rozumie dzisiejsze zasady marketingu. Niemal co miesiąc rozpieszcza swoich klientów wprowadzając kolejne akcje promocyjne. Użytkownicy aplikacji Klub Rossmann” mogą za jej pośrednictwem aktywować wiele dedykowanych im promocji. To między innymi kupony promocyjne na rabaty w formacie 2+2 (kupując cztery wybrane produkty, dwa tańsze otrzymamy gratis). Obecnie ten rodzaj promocji obowiązuje między innymi na artykuły do pielęgnacji twarzy,kosmetyki do makijażu czy produkty do włosów. Co ważne, to klient samodzielnie decyduje kiedy skorzysta z promocje. Kupony rabatowe ważne są bowiem aż do końca bieżącego roku, a po jego aktywacji za pośrednictwem aplikacji jest 14 dni na skorzystanie z promocji.

Czytaj również: Praca sezonowa w 2020 roku. W Polsce czy za granicą? Ile można zarobić?

To nie wszystko, tylko do 10 sierpnia na klientów Rossmanna czeka wyjątkowa akcja promocyjna. Jest ona związana z popularna marka Bielenda. Kupując wybrane produkty z tej firmy za minimum 50 złotych otrzymamy w prezencie pozłacany naszyjnik od W.Kruk. Akcją objęte są artykuły z linii Make-up Academie i Fresh Juice od marki Bielenda.

Sprawdź także: Uwaga! Hakerzy przejęli konto bankowe i mają dostęp do e-maila? Co zrobić? [PORADNIK]

W Rzeszowie powstanie "zielony przystanek"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.