Te życzenia urodzinowe to prawdziwa bomba! Wierszyki, rymowanki i proste teksty. Kapitalne gotowce na urodzinowy wpis na Facebooku

i

Autor: Pixabay Te życzenia urodzinowe to prawdziwa bomba! Wierszyki, rymowanki i proste teksty. Kapitalne gotowce na urodzinowy wpis na Facebooku

Życzenia na urodziny

Te życzenia urodzinowe to prawdziwa bomba! Wierszyki, rymowanki i proste teksty. Kapitalne gotowce na urodzinowy wpis na Facebooku

2023-01-14 5:00

Rewelacyjne życzenia na urodziny. Piękne, pomysłowe, oryginalne, zabawne i tradycyjne. W tym artykule znajdziesz imponującą bazę życzeń na urodziny. Możesz je wysłać dla kolegi, przyjaciółki, znajomego czy do kogoś z rodziny. Nasze życzenia urodzinowe nadają się np. do wysłania SMS-em lub do wklejenia na tablicy na Facebooku. Możesz je także umieścić na kartce urodzinowej lub wysłać przez Messengera.

Piękne życzenia, wierszyki i rymowanki do wysłania. Zobacz te gotowce

Z okazji urodzin życzę Ci końskiego zdrowia, szczerego uśmiechu, zgrabnego zadu, generalnie czadu!

Z okazji Twoich urodzin życzę Ci zdrowia, dużo pieniędzy i uśmiechu na każdy dzień!

Dziś są Twoje urodziny. Z tej okazji życzę Ci tak po prostu.. zdrówka i spełnienia marzeń!

W dniu Twoich urodzin, ślę Ci gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia!

Dziś są Twoje urodziny. Przypomnij sobie swój najpiękniejszy dzień w życiu. Życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był równie, a przynajmniej w połowie udany!

W dniu Twojego Święta gorące życzenia urodzinowe, wielu wspaniałych chwil, uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

W dniu Twoich urodziny zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów życzy...

Dziś są Twoje urodziny! Życzę Ci, aby nigdy nie zabrakło Ci przyjaciół, pieniędzy i zdrowia!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrówka, szczęścia i tego, czego sam sobie życzysz!

Stylowe życzenia na imieniny. Gotowce, ale jakie piękne. Życzenia imieninowe dla rodziny lub znajomych [SMS, Facebook, Messenger]

Z okazji urodzin życzę Ci, abyś nadal był takim super mężem, świetnym ojcem, super kumplem i cudownym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Głowy pełnej pomysłów, pogody ducha na każdy dzień i wiary tak wielkiej jak Wielki Mur Chiński!

Życzenia urodzinowe, które możesz wkleić solenizantowi na Facebooku

Z okazji urodzin życzę Ci zdrówka, szczęścia, pomyślności, zero smutków i zazdrości! Kupę forsy, miłości bez liku, spełnienia marzeń i zero paniki!

Morze najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności życzy..

W dniu Twoich urodzin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy..

Ślę Ci najlepsze życzenia urodzinowe. Pociechy z każdego dnia, radości z małych rzeczy i wszystkiego naj, naj!

Dziś są Twoje urodziny! Niech w Twoim życiu zawsze świeci słońce, a w portfelu zawsze będzie pełno gotówki lub kart płatniczych.

Dzień radosny, dzień jedyny, dzisiaj są Twoje urodziny. Wszystkiego najlepszego!

Sonda
Jak świętujesz urodziny?
Wielkie święto w warszawskim ZOO. Hipopotamica Pelagia świętowała 37. urodziny