Trojaczki z Łomży mają już miesiąc!

i

Autor: mszzz

Pani Olga urodziła trojaczki!

Trojaczki w Łomży. Dzieci przyjechały z mamą na badania. "Na ten moment nie mamy co narzekać"

2023-02-16 12:23

W Łomży (woj. podlaskie) na świat przyszły trojaczki. Adam, Leon i Witold urodzili się 16 stycznia w wyniku cesarskiego cięcia w 35. tygodniu ciąży. Po 2. tygodniach w domu, dzieci pojawiły się na badaniu kontrolnym. Maleństwa czują się dobrze.

W środę (15.02.23) dzieci pojawiły się na badaniach kontrolnych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. - Wszystko u nas w porządku. Dzieci czują się dobrze, zdrowo rosną. Na ten moment nie mamy co narzekać. Nasi starsi synowie są bardzo zadowoleni - już by chcieli pomagać, brać na ręce, usypiać. Jak któreś z trojaczków zapłacze już biegną ze swojego pokoju, żeby przytulać i dawać smoczek - powiedziała reporterce "Radia Eska" Olga Tryc, mama łomżyńskich trojaczków.

Maleństwa po narodzinach ważyły nieco ponad 2 kilogramy. Marta Jałbrzykowska, koordynatorka oddziału noworodkowego powiedziała reporterce "Radia Eska", że dzieci rozwijają się dobrze. - Trojaczki są w dobrej formie, mama karmi je piersią, dzieci przybierają na masie ciała. To dla nas jest bardzo satysfakcjonuje i zadowalające. Są wcześniakami, więc wymagają takich pilnych i częstszych kontroli w naszej poradni neonatologicznej. Na razie cały czas będą pod naszą opieką - dodała.

Sonda
Czy 500 plus powinno zostać zwaloryzowane przez inflację?
Łomża. Pościg za piratem drogowym. Policja zatrzymuje pasażera