2,5-letnia dziewczynka nie żyje, jej braciszek walczy o życie! Doszło do zatrucia pokarmowego?!

i

Autor: Shutterstock, Karol Makurat/REPORTER 2,5-letnia dziewczynka nie żyje, a jej 8-letni braciszek walczy o życie, po tym jak według nieoficjalnych informacji doszło u nich do zatrucia pokarmowego, zdj. ilustracyjne

Ogromna tragedia rodzinna

2,5-letnia dziewczynka nie żyje, jej braciszek walczy o życie! Doszło do zatrucia pokarmowego?!

2024-05-09 20:38

2,5-letnia dziewczynka nie żyje, a jej 8-letni braciszek walczy o życie, po tym jak według nieoficjalnych informacji doszło u nich do zatrucia pokarmowego. W czwartek, 9 maja, dzieci trafiły razem z matką na SOR szpitala w Wysokiem Mazowieckiem. Dziewczynka zmarła mimo reanimacji, natomiast chłopiec został zabrany w stanie ciężkim do szpitala w Białymstoku.

Wysokie Mazowieckie. Dziewczynka nie żyje, jej braciszek walczy o życie

Czy u dzieci i ich matki, którzy trafili na SOR szpitala w Wysokiem Mazowieckiem, doszło do zatrucia pokarmowego? O całej sprawie informuje Polskie Radio Białystok. Cała trójka została przyjęta w placówce w czwartek, 9 maja, w godzinach porannych, ale 2-5-letnia dziewczynka, mimo wszczęcia reanimacji, wkrótce później zmarła. Jej braciszka w wieku 8 lat, który znajdował się w ciężkim stanie, zabrano natomiast do szpitala w Białymstoku. Objawy zatrucia zdiagnozowano ponadto u matki dzieci, która również została hospitalizowana.

W mieszkaniu rodziny w Wysokiem Mazowieckim pojawili się strażacy, którzy nie stwierdzili obecności tlenku węgla, jako że był on wskazywany jako inna, potencjalna przyczyna tragedii. Według nieoficjalnych informacji u kobiety i jej dwojga dzieci mogła dojść do ciężkiego zatrucia pokarmowego.

Dziecko wypadło z okna zmarło w szpitalu