Youtuber z Warszawy ZABALOWAŁ w Białymstoku, a potem wylądował na wsi. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

i

Autor: kadr z filmu "Bierz to dzieciak"/YouTube Z powodu niespodziewanego splotu wydarzeń główny bohater filmu trafia na podlaską wieś. "Przemierza lasy, pola, a podróż fizyczna staje się również podróżą mentalną, w głąb siebie" - czytamy w opisie filmu.

Youtuber z Warszawy ZABALOWAŁ w Białymstoku, a potem wylądował na wsi. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

2020-12-01 9:53

30-letni youtuber z Warszawy wybiera się swój wieczór kawalerski do Białegostoku. Niespodziewanie trafia na podlaską wieś. Ta ciekawie zapowiadająca się historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami to scenariusz filmu fabularnego "Bierz to dzieciak" za którym stoją białostoccy i podlascy twórcy. Na dokończenie projektu brakuje jednak funduszy. W internecie trwa zbiórka pieniędzy.

Producentem filmu jest społeczne Stowarzyszenie Edukacji Filmowej z Bielska Podlaskiego. Zdjęcia do filmu powstały w lipcu i sierpniu m.in. w Białymstoku, w okolicy Supraśla, Michałowa i Bielska Podlaskiego

Wiele scen powstało w pięknych podlaskich plenerach - mówią twórcy filmu. - W obsadzie znalazło się kilku profesjonalnych aktorów i cała plejada naturszczyków, którzy jak się okazało – stali się wielką siłą naszej opowieści.

Obecnie film jest na etapie montażu. Trzeba zająć się udźwiękowieniem, koloryzacją obrazu oraz oprawą graficzną. Twórcy filmu chcą też zadbać o odpowiednią promocję swojego dzieła. Problemem są jednak fundusze. Już wcześniej dokładali z własnej kieszeni do produkcji.

- Prosić jest zawsze trudno, ale uważamy, że dzięki naszej pracy, wiedzy, a przede wszystkim pasji powstaje coś naprawdę wartościowego. Nie chcemy, żeby ogrom pracy poszedł na marne i zamierzamy dalej robić wszystko jak najlepiej się da. Obecna sytuacja zupełnie nie sprzyja działaniom artystycznym, a poszczególni członkowie ekipy realizatorsko-aktorskiej mają swoje obowiązki rodzinne i zawodowe. Sił przerobowych mamy coraz mniej, ale nie porzucamy marzeń. Sztuka nie może umrzeć - czytamy w opisie zbiórki.

Jak dobrze znasz woj. podlaskie?

Pytanie 1 z 20
W woj. podlaskim żyje więcej niż 1,5 mln mieszkańców
premiera gry Cyberpunk przesunięta na grudzień | ESKA XD- Blogier #8