Niesłychane zdarzenie

Ze strachu przed zwierzętami zdjął sandały i zrobił to! Wytrzymał tak 8 godzin [ZDJĘCIA]

2023-09-24 15:07

69-latek, który zgubił się w lesie w Podlaskiem, bojąc się zwierząt zrzucił sandały i wdrapał się na pobliskie drzewo. Mężczyzna spędził tak aż 8 godzin, dopóki nie znaleźli go policjanci. Senior był wyczerpany i zziębnięty, ale ostatecznie nie potrzebował pomocy medycznej, tylko skorzystał z opieki mundurowych. Po odnalezieniu został odwieziony do domu.

69-latek spędził na drzewie 8 godzin. Zgubił się w lesie i bał się zwierząt

Ok. 8 godzin spędził na drzewie mężczyzna, który zgubił się w lesie na terenie gminy Narewka w Podlaskiem. 69-latek został uratowany przez przypadek, gdy znajdującą się nieopodal drogą jechał patrol policjantów ze szczecińskiego oddziału prewencji, który zobaczył go siedzącego na konarze. Jak wytłumaczył mundurowym poszkodowany, w związku z tym, że bał się zwierząt, zdjął swoje sandały i wdrapał się na drzewo, zostawiając swój rower w rowie. Mieszkaniec gminy Narewka był wyczerpany i zziębnięty, ale czuł się całkiem dobrze. - Mężczyzna ogrzał się w radiowozie. Od mundurowych otrzymał wodę. Na szczęście 69-latek nie potrzebował pomocy medycznej. Policjanci zaopiekowali się seniorem i odwieźli go do miejsca zamieszkania - informuje Komenda Powiatowa Policji w Hajnówce.

Dzikie, egzotyczne zwierzęta. Rozpoznacie je, co o nich wiecie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Jak się nazywa słynny prowadzący/narrator programów przyrodniczych produkcji BBC, który od lat 50. XX w. przybliża nam życie dzikich zwierząt?
ROBERT PŁACZE, GDY WIDZI ZDJĘCIE MAMY