16-latek nie przeżył holowania. Sprawca śmiertelnego wypadku zaskoczony zatrzymaniem

i

Autor: shutterstock(2) Sprawca śmiertelnego wypadku pod Augustowem, w którym zginął 16-letni rowerzysta, został zatrzymany przez tamtejszą policję, zdj. ilustracyjne

Tragedia na drodze

16-latek nie przeżył holowania. Sprawca śmiertelnego wypadku zaskoczony zatrzymaniem

2023-03-07 17:10

Sprawca śmiertelnego wypadku pod Augustowem, w którym zginął 16-letni rowerzysta, został zatrzymany przez tamtejszą policję. Do zdarzenia doszło w czerwcu 2021 r., gdy 24-latek holował chłopaka na lince. Mężczyzna został skazany na karę 3 lat więzienia, ale ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wpadł w ręce mundurowych w urzędzie w Augustowie.

16-latek zginął w wypadku pod Augustowem. Poszukiwany listem gończym sprawca zatrzymany

Trzy najbliższe lata spędzi w więzieniu sprawca śmiertelnego wypadku pod Augustowem. Mieszkaniec Bargłowa Kościelnego był poszukiwany listem gończym do odbycia kary, po tym jak w czerwcu 2021 holował na lince, jak informuje PAP, 16-letniego rowerzystę, który zginął w czasie zdarzenia. O zatrzymaniu 24-letniego kierowcy auta policjanci z Augustowa poinformowali we wtorek, 7 marca - mężczyzna trafił w ich ręce w jednym z miejscowych urzędów, będąc zupełnie zaskoczonym. - Jak się okazało, 24-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Augustowie również za kradzież i niealimentację. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Augustowie.

Augustowscy policjanci zatrzymali 24-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna 2 lata temu spowodował wypadek drogowy, w którym zginął 16-letni rowerzysta. 24-latek trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

Augustowska policja poinformowała we wtorek o zatrzymaniu 24-latka. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 lat więzienia, gdyż w czerwcu 2021 roku spowodował wypadek drogowy. Mężczyzna holował samochodem na lince 16-letniego rowerzystę i doszło wówczas do wypadku, w wyniku którego rowerzysta zmarł.

Poszukiwany był zaskoczony zatrzymaniem, do którego doszło w jednym z miejscowych urzędów. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Augustowie także za kradzież i niezapłacone alimenty.(PAP)

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Akcja służb pod mostem Poniatowskiego! Aktywiści zwisali na linach
Listen on Spreaker.