29-latek zaatakował policjantów. W kieszeni amfetamina, marihuana i ekstazy

2022-05-24 11:49
29-latek zaatakował policjantów. W kieszeni amfetamina, marihuana i ekstazy
Autor: KPP Bielsk Podlaski 29-latek zaatakował policjantów. W kieszeni amfetamina, marihuana i ekstazy

Policjanci z Bielska Podlaskiego (woj. podlaskie) zatrzymali 29-latka, który znieważył, a następnie zaatakował mundurowych. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, marihuanę i ekstazy. Mieszkaniec powiatu siemiatyckiego odpowie teraz za posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek rano (23.05) w parku przy ulicy Białowieskiej policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok nagle zawrócił przyśpieszając kroku. Policjanci podejrzewając, że mężczyzna ma coś do ukrycia, postanowili go sprawdzić. - W trakcie rozmowy 29-latek stał się agresywny i zaczął wyzywać policjantów. W pewnym momencie zaatakował funkcjonariuszy, jednak szybko został obezwładniony. Wkrótce okazało się, co było przyczyną takiego zachowania mieszkańca powiatu siemiatyckiego - informuje oficer prasowy policji. Policjanci w kieszeni jego spodni znaleźli torebki foliowe z zawartością 8 gramów: amfetaminy, marihuany i ekstazy. Tego samego dnia podejrzany usłyszał trzy zarzuty: posiadania środków odurzających, znieważenia funkcjonariuszy, a także naruszenia ich nietykalności cielesnej. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Piękna Anita jest podejrzana o straszne przestępstwo. List gończy za 31-latką z Łomży

Zatrzymano dilera narkotykowego. Był poszukiwany listem gończym
Sonda
Czy marihuana w Polsce powinna być legalna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE