40-latka nie mogła dostać się do własnego mieszkania. Awanturowała się z policjantami

i

Autor: KPP Bielsk Podlaski 40-latka nie mogła dostać się do własnego mieszkania. Awanturowała się z policjantami

Dostała mandat

40-latka nie mogła dostać się do własnego mieszkania. Awanturowała się z policjantami

2023-05-17 14:11

Policja przypomina, że bezpodstawne wezwanie służb jest karalne. Głupotą popisała się 40-letnia mieszkanka Bielska Podlaskiego, która wezwała policję mówiąc, że nie może wejść do mieszkania. Twierdziła, że z jej domu ulatnia się gaz.

40-latka zadzwoniła na numer alarmowy twierdząc, że nie może wejść do mieszkania. Kobieta dodała, że może się z niego ulatniać gaz. Zgłoszenie brzmiało poważnie, więc dyżurny bielskiej komendy policji od razu wysłał patrol. Na miejscu była kobieta, która dzwoniła po pomoc, ale okazało się, że ma inny problem. Była pijana. Nie mogła wejść do środka, bo zgubiła klucze.

Informacja o ulatniającym się gazie była kłamstwem. 40-latka przyznała, że wymyśliła tę historię, by w ten sposób chciała zmobilizować policjantów do przyjazdu i pomocy w otwarciu drzwi. - Kiedy funkcjonariusze odmówili, kobieta wszczęła awanturę - informuje oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim. Za popełnione wykroczenia czyli bezpodstawne wezwanie służb, zakłócenie porządku oraz używanie słów wulgarnych bielszczanka została ukarana mandatami o łącznej wysokości 1100 złotych.

Zaskakujący finał kontroli drogowej. Policjanci nie kryli zdziwienia
Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?