Aleksandra Kondratowicz na okładce magazynu ślubnego. To pierwsza sesja okładkowa w jej karierze [ZDJĘCIA]

i

Autor: Alexdarg Aleksandra Kondratowicz na okładce magazynu ślubnego. To pierwsza sesja okładkowa w jej karierze [ZDJĘCIA]

Aleksandra Kondratowicz na okładce magazynu ślubnego. To pierwsza sesja okładkowa w jej karierze [ZDJĘCIA]

2019-04-08 14:00

Najpopularniejsza blogerka modowa na Podlasiu, Aleksandra Kondratowicz, znana jako ALEXDARG pojawi się na okładce wiosennego wydania magazynu Wedding. Jest to pierwsza sesja okładkowa w jej karierze.

Magazyn ślubny "Wedding" od blisko półtorej roku współpracował z białostocką blogerką, oddając jej kilka stron w magazynach na felietony ślubne jej autorstwa oraz zapraszając do projektów specjalnych związanych z przygotowaniami do jej ślubu i wesela.

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku - tak będzie wyglądał. Zobacz oficjalny projekt. Martyniuk: "Jestem bardzo zaszczycony"

Tym razem ALEXDARG będzie zdobić okładkę polskiego magazynu, który będzie dostępny we wszystkich salonach prasowych w Polsce.

Czytaj także: Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Oprócz okładki będziemy mogli przeczytać wywiad z blogerką okraszony zdjęciami z przepięknej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Studio Stawki w Warszawie. Jednocześnie premiera numeru z ALEXDARG zbiega się z trzecimi urodzinami jej bloga, które przypadają na końcówkę kwietnia. Jak sama zaznacza: „jest to idealny prezent i zaakcentowanie niespełna trzyletniego okresu blogowania”.