Andrzej z Plutycz pokazał jak to robi. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki

i

Autor: You Tube/ Gienek i Andrzej Plutycze

Rolnik z Podlasia

Andrzej z Plutycz pracował w pocie czoła. Internauci drwią. O co chodzi? Ten szczegół zwraca uwagę

2023-06-26 10:51

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz codziennie ma dużo pracy, wszak dysponuje 50 ha ziemi i sporą liczbą zwierząt. Na szczęście rolnik znajduje czas, aby dzielić się swoją "codziennością" z internautami. W swoim najnowszym nagraniu opublikowanym na YouTube pokazuje, w jaki sposób sieje nawóz. Internauci drwią: "No, ale co tam chociaż śladów narobił".

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma już 100 tys. subskrypcji swojego kanału na YouTube. Mężczyzna publikuje na nim nagrania pokazujące jak wygląda życie i praca na wsi. Tym razem 40-letni rolnik nawozi pole. - Dzisiaj pojadę siać nawozy. Choć moje gospodarstwo jest praktycznie ekologiczne, ale pojadę tylko dla zasady. Trochę posiać - oznajmił rolnik, po czym przystąpił do działania. Mężczyzna wsypał do siewnika dwa worki nawozu. Od razu miał wątpliwości, czy to odpowiednia ilość. - Wystarczy. Nie będę dużo siać. To zostanie na trawę i pod rzepę - ocenił Andrzej Onopiuk. - Wystarczy. Tam nieduże pole - dodał później. Mężczyzna zaraz potem był już na polu rozprowadzając nawóz. Uważni obserwatorzy mogli dostrzec, że nawóz skończył się bardzo szybko. Trwający dziesięć minut filmik spotkał się z dość dużą krytyką ze strony internautów, którzy mieli sporo uwag do tego, jak Andrzej siał nawóz. "Jakoś marnie z góry wygląda ten zasiew", "posiane perfekt pustym rozsiewaczem", "te 60 kg to wyleciało na pierwszym przejeździe, a ten jeździł i jeździł z pustym lejkiem. No, ale co tam chociaż śladów narobił" - komentują internauci.

Ten filmik znajdziecie pod artykułem. - Teraz co? Teraz zostało tylko siano i kukurydzę popryskać, a tak ze zbożem spokój - zakończył swoje nagranie rolnik. Serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premierowe odcinki można oglądać o godz. 20.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej, Walek i Sławek odpalają ciągnik. "Tylko cyk i koniec"
Sonda
Rolnicy. Podlasie. Czy Andrzej z Plutycz dba o swoje gospodarstwo?