Białystok: 24-letni bandyta znowu w akcji. Zaatakował po raz drugi, tym razem na Skorupach

2017-02-03 14:00
24-latek ponownie odpowie za rozbój
Autor: pixabay.com/jhusemannde/CC0 24-latek ponownie odpowie za rozbój

Najpierw groził mu nożem, następnie przewrócił na ziemię i ukradł telefon komórkowy. Policjanci zatrzymali 24-letniego recydywistę podejrzanego o dokonanie rozboju.

Do zdarzenia doszło w nocy, na osiedlu Skorupy. Napastnik przewrócił jednego z przechodniów, groził mu nożem i zabrał telefon komórkowy. 26-latek pobiegł za mężczyzną aby odzyskać skradzione rzeczy, wtedy bandyta zatrzymał się i wyjął z kurtki butelkę, którą rozbił o barierkę. Następnie zaczął ponownie straszyć pokrzywdzonego, po czym uciekł. 

Po trzech dniach mężczyzna został zatrzymany. 

- Sprawcą okazał się 24-letni mieszkaniec Białegostoku, który był już karany. W czwartek (02.02) usłyszał zarzut rozboju w warunkach recydywy i decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie - informuje policjant z KMP w Białymstoku. 

Jesteś świadkiem przestępstwa? Nie bądź obojętny!

Jeżeli jesteś świadkiem przemocy lub przestępstwa koniecznie zareaguj. Wybierając numer 112 lub 997 możesz uratować komuś życie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE