Białystok. Kierowca do policjantów: Panowie dam wam 200 zł, dogadamy się jakoś

i

Autor: Policja Białystok. Kierowca do policjantów: "Panowie dam wam 200 zł, dogadamy się jakoś"

Białystok. Kierowca do policjantów: "Panowie dam wam 200 zł, dogadamy się jakoś"

2019-03-20 12:13

Policjanci z białostockiej "drogówki" zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył prędkość jadąc ul. Mickiewicza. Kierowca aby uniknąć kary chciał wręczyć mundurowym łapówkę. Teraz będzie odpowiadał także za przestępstwo.

Policjanci z białostockiej "drogówki" na ulicy Mickiewicza zatrzymali do kontroli opla w związku z przekroczeniem prędkości.

Czytaj także: Ul. Żeromskiego. 21-latek potrącił pieszego na przejściu. 54-latek został zabrany do szpitala [ZDJĘCIA]

- Mundurowi po sprawdzeniu dokumentów nałożyli na kierowcę mandat w wysokości 100 zł i 4 punktów karnych - informuje oficer prasowy policji.

65-letni kierowca, w celu uniknięcia odpowiedzialności za wykroczenie, zaproponował policjantom ugodę. Miał powiedzieć do policjantów: "Panowie dam wam 200 zł dogadamy się jakoś".

- W tym momencie policjanci poinformowali mężczyznę, że zostaje zatrzymany, jako podejrzewany o próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom w zamian za odstąpienie od czynności służbowych - informuje oficer prasowy policji.

Czytaj także: Bolt w Białymstoku. ITD skontrolowała dwóch kierowców. Każdemu z nich grozi 14 tys. złotych kary [ZDJĘCIA]

Mundurowi o tym fakcie powiadomili również dyżurnego białostockiej policji. Cała sprawa zakończyłaby się na mandacie, gdyby mężczyzna nie próbował przekupić policjantów. 65-letni mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut, a teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Zobacz także:

Taxi dla Seniora. Radny PiS chce wprowadzić w Białymstoku darmowe przejazdy taksówkami dla seniorów

Bolt w Białymstoku. Inspekcja Transportu Drogowego skontrolowała dwóch kierowców. Każdemu z nich grozi 14 tys. złotych kary [ZDJĘCIA]

Białostocka pisarka Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą. Pokazali TO zdjęcie!

Zobacz wideo: Nożownik w Białymstoku. Zaatakował matkę z córką