Big Brother. Juszes, czyli Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]

2019-03-17 22:00

W najnowszej edycji Big Brothera zobaczymy białostoczankę, znaną youtuberkę Justynę Żak.

W pierwszym odcinku Big Brothera poznaliśmy 16. uczestników programu. Niektórzy spędzą w domu wielkiego brata nawet 3 miesiące. Wszyscy uczestnicy reality show będą kompletnie odcięci od świata zewnętrznego, a ich perypetiom w programie będą przyglądać się kamery.

Zobacz też: Big Brother Polska. Zobacz zdjęcia wszystkich uczestników. Będzie się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO]

W niedzielę odbyła się premiera pierwszego odcinka Big Brothera. Okazało się, że jedną z uczestniczek programu jest białostoczanka - Justyna Żak. Białostoczanka ma 26 lat i jest zadeklarowaną weganką.

>>>ZOBACZ PRYWATNE ZDJĘCIA JUSTYNY ŻAK<<<

Justyna Żak występuje w internecie pod pseudonimem Juszes. Jest blogerką z krwi i kości. Białostoczanka prowadzi kanał na YouTube, który subskrybuje ponad 200 tys. internautów. Aby uzmysłowić sobie, jak duża to liczba wystarczy uświadomić sobie, że Białystok ma niecałe 300 tys. mieszkańców.

Na swoim kanale Justyna Żak opowiada o modzie, zdrowym odżywianiu, pokazuje jak robić makijaże, fryzury czy paznokcie. Komentuje swój dzień, swoje wakacje czy historie z sąsiadami. Juszes to prawdziwa białostocka gwiazda Internetu. Można ją znaleźć jeszcze na Instagramie, SnapChacie i oczywiście Facebooku.

W niedzielę Justyna Żak oficjalnie weszła do domu wielkiego brata. W studiu TVN 7 towarzyszył jej chłopak, również youtuber - Pa na to.

Zobacz też Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Pierwsza edycja Big Brother Polska rozpoczęła się 3 marca 2001 roku. Prowadzącą jest Agnieszka Woźniak-Starak. Emisją programu telewizyjnego Big Brother zajmie się stacja TVN 7 – to tam, codziennie o 20, będzie można zobaczyć podsumowanie dnia.

Czytaj też na eska.pl: Big Brother 2019: zasady i wygrana. Jaka nagroda przewidziana jest dla zwycięzcy?

Polecamy także:

TOP 10. Co Was wkurza w Białymstoku? [ZDJĘCIA]

TOP 10. Czego brakuje w Białymstoku? Internauci: Lotniska! [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo: Justyna Żyła w teledysku disco polo Tomasza Niecika