Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą. Tajemnica rozwiązana. To zdjęcie wyjaśnia wszystko

2019-03-18 16:47

Fani już coś wcześniej podejrzewali. W poniedziałek Remigiusz Mróz pokazał wspólne zdjęcie z pisarką Katarzyną Bondą. Najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów są w sobie zakochani.

Urodzona w Białymstoku pisarka Katarzyna Bonda jest w związku z innym popularnym autorem kryminałów - Remigiuszem Mrozem. Dziś Mróz opublikował na swoim fanpage'u wymowne zdjęcie. Od razu widać, że tych dwoje łączy coś więcej niż tylko pasja do pisania. Warto wspomnieć, że 7 marca pisarz z Opola zmienił status na swoim koncie na Facebooku na "w związku".

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY BONDY<<<

- Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś... - napisał 31-letni Remigiusz Mróz.

Pod postem w ciągu godziny pojawiło się setki komentarzy z gratulacjami. Komentarz wstawiła również sama zainteresowana.

- Wariat!!! - napisała Bonda okraszając swój komentarz emotikonem w kształcie serca. Remigiusz Mróz odpisał jej: "Ale Twój własny".

Czytaj także: Big Brother. Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]

- To chyba najlepszy związek wszech czasów pod kątem pióra i życia prywatnego - napisał Internauta Adam. - Życzę wiele ciepła i miłości. Zastanawiają mnie rozmowy o pracy przy wspólnym posiłku. Ciekawy mix.

- Bardzo ciekawy! Dużo wrażeń. I jeszcze więcej szczęścia - odpisał Remigiusz Mróz.

Katarzyna Bonda jest o dziesięć lat starsza od swojego partnera. Parę dzieli też spora odległość, przynajmniej jeśli chodzi o miejsce urodzenia. Remigiusz Mróz pochodzi z Opola, Bonda z Białegostoku.

Czytaj także: Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą! Bonda: "Proszę już o nic nie dopytywać i wierzyć nam" [ZDJĘCIA]

Gratulujemy i życzymy szczęścia!

Zobacz także: Big Brother Polska. Zobacz zdjęcia wszystkich uczestników. Będzie się działo! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Bonda to najpopularniejsza autorka powieści kryminalnych w Polsce. Z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka. Urodzona w 1977 w Białymstoku. Obecnie mieszka w Warszawie. Wszystkie jej powieści zyskały status bestsellerów. Jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem: Sprawa Niny Frank, Tylko martwi nie kłamią, Florystka, dokumentów kryminalnych Polskie morderczynie i Zbrodnia niedoskonała oraz podręcznika Maszyna do pisania. Ogromną popularność oraz prestiżowe nagrody przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: Pochłaniacz, Okularnik, Lampiony, Czerwony Pająk. Pochłaniacz otrzymał Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015, a Okularnik – nagrodę Bestsellery Empiku 2015. Prawa do wydań zagranicznych zostały dotąd sprzedane do 13 krajów, zakupiły je największe wydawnictwa na świecie, m.in. Hodder & Stoughton i Penguin Random House.

Zobacz wideo: Justyna Żyła w teledysku disco polo Tomasza Niecika