Białystok. Kierowca zadzwonił na policję. Szybka interwencja drogówki [ZDJĘCIA]

2020-02-21 7:39

Policjanci z białostockiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy. Kierowca przewoził ładunek, który jak się okazało nie był właściwie zabezpieczony. 61-latek nie miał też prawa jazdy na wymaganą kategorię, a laweta nie posiadała aktualnych badań technicznych.

Zdarzyło się to w środę około godz. 18. To wtedy policjanci z białostockiej drogówki otrzymali informację, że Trasą Generalską jedzie mercedes, który przewozi źle zabezpieczony ładunek. Przewożone elementy ogrodowe miały nawet wysuwać się na łukach drogi.

Policjantom zlokalizowanie pojazdu zajęło zaledwie kilka minut. Było to już na DK 8.

- Jak się okazało, 61-latek przewoził ładunek, który nie był właściwie zabezpieczony - informuje oficer prasowy policji. - Dodatkowo, mężczyzna nie miał prawa jazdy na wymaganą kategorię.

Mało tego, z kolei laweta nie posiadała aktualnych badań technicznych. Kierujący został ukarany mandatem karnym, natomiast samochód nie został dopuszczony do dalszej jazdy.

Niezapomniani - ofiary wypadków samochodowych
vera
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE