Białystok. Ogromny korek na ul. Popiełuszki. Kolizja 3 samochodów

i

Autor: KMP Białystok Białystok. Ogromny korek na ul. Popiełuszki. Kolizja 3 samochodów

Jedna osoba w szpitalu

Białystok. Ogromny korek na ul. Popiełuszki po kolizji 3 samochodów

2023-02-07 8:36

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek (7.02.23) na ul. Popiełuszki w Białymstoku. Zderzyły się tam trzy samochody. Jedna osoba trafiła do szpitala.

We wtorek rano na ul. Popiełuszki doszło do groźnego wypadku z udziałem 3 pojazdów. - Po 7 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Popiełuszki przed skrzyżowaniem w kierunku tunelu F. Nila. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że 21-letni kierowca toyoty uderzył w tył jadącego przed nim lexusa, a ten następnie uderzył w znajdujące się przed nim volvo - informuje Malwina Trochimczuk, oficer prasowy KMP w Białymstoku. 60-letnia kierująca lexusem trafiła do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Czytaj też: "Najukochańszemu mężowi i tatusiowi". Ten widok ściska za serce. Groby ofiar tragicznego wypadku na S8

Ruch w stronę Nowego Miasta nadal jest zablokowany (stan na godz. 8.26). Na ul. Popiełuszki utworzył się ogromny korek. Autobusy mają ponad godzinne opóźnienie przez co wiele osób nie dojedzie dziś do pracy na czas. Policja o godz. 9.20 poinformowała, że "ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już bez utrudnień."

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!