Groby ofiar wypadku na S8

"Najukochańszemu mężowi i tatusiowi". Ten widok ściska za serce. Groby ofiar tragicznego wypadku na S8

2023-02-07 8:08

W tragicznym wypadku samochodowym na S8 zginęło 3 mieszkańców powiatu łomżyńskiego. Porsche, którym jechali, wbiło się w tył naczepy ciężarówki. Tomasz, Darek i Łukasz nie mieli szans na przeżycie. Cała trójka zginęła na miejscu. Widok ich grobów wyciska łzy.

W minioną sobotę (4.02.2023) pochowaną ostatnią ofiarę tragicznego wypadku na S8. Lekarz Dariusz Kapica spoczął na cmentarzu parafialnym w Kobylinie Borzymach. 34-latek zostawił żonę Patrycję i dwoje dzieci: Rozalkę (3 l.) i rocznego Oliwierka. W wypadku samochodowym zginął także Tomasz Jakacki (36-letni działacz PSL) oraz 27-letni Łukasz P. Groby ofiar zostały zasypane kwiatami. "Najukochańszemu mężowi i tatusiowi" - taki wzruszający napis można przeczytać na wiązance pogrzebowej, która pojawiła się na grobie lekarza Dariusza Kapicy. W internecie trwa zbiórka pieniędzy dla dzieci zmarłego medyka: "Darek odszedł i tego już nie zmienimy. Możemy jedynie okazać wsparcie jego małym dzieciom, dzięki któremu będą miały szansę na lepszą i spokojniejszą przyszłość."

Tragiczny wypadek porsche na S8. Zginęło 3 mężczyzn

Do tego potwornego wypadku doszło w niedzielę (29 stycznia) na drodze ekspresowej z Warszawy do Białegostoku. Na wysokości wsi Sikory Pawłowięta porsche wbiło się w tył naczepy ciężarówki. Osobówką jechało trzech mieszkańców powiatu łomżyńskiego. Właścicielem auta był Tomasz Jakacki. Przyczyny tragicznego wypadku ustala prokuratura. "Z uzyskanych na razie wniosków wynika, że jedną z prawdopodobnych przyczyn tragedii była nadmierna prędkość, z jaką poruszało się porsche" - czytamy w artykule Gazety Współczesnej.

Sonda
Czy na S8 (Warszawa - Białystok) byłeś świadkiem niebezpiecznych zachowań innych kierowców?
Groby ofiar wypadku porsche na ekspresowej „ósemce”

Jak poradzić sobie z bólem po stracie bliskiej osoby?

Posłuchaj ważnej rozmowy z psychologiem!

Listen on Spreaker.