Bielsk Podlaski. 24-latka z dzieckiem w sklepie. Zrobiła coś dziwnego [FOTO]

2020-08-27 13:18 vera
Bielsk Podlaski. 24-latka z dzieckiem w sklepie. Zrobiła coś dziwnego [FOTO]
Autor: KPP Bielsk Podlaski Bielsk Podlaski. 24-latka z dzieckiem w sklepie. Zrobiła coś dziwnego [FOTO]

Trudno odgadnąć motywację 24-latki, która ukradła ze sklepu nitownicę pneumatyczną oraz palnik gazowy i wszystko ukryła w wózku, w którym znajdowało się małe dziecko. Wartość skradzionych przedmiotów właściciel sklepu wycenił na 800 złotych. Młoda mieszkanka Bielska Podlaskiego może za ten czyn spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów w Bielsku Podlaskim, który oferuje elektronarzędzia i materiały budowlane. Na początku sierpnia doszło tam do kradzieży, którą zarejestrował monitoring.

- Podczas analizy nagrania okazało się, że kradzieży dokonała młoda kobieta, która przyszła do sklepu z wózkiem i małym dzieckiem - informuje oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim. - To właśnie do dziecięcego wózka kobieta schowała skradziony towar - między innymi nitownicę pneumatyczną czy palnik gazowy.

Łączna wartość skradzionego towaru została wyceniona na  ponad 800 złotych. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili tożsamość podejrzanej. Okazała się nią 24-letnia mieszkanka Bielska Podlaskiego. Mundurowi odzyskali również skradzione przedmioty. Za kradzież cudzej rzeczy w kodeksie karnym przewidziana jest kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Bielsk Podlaski. Złodziej na wózku inwalidzkim ukradł pieniądze na chore dzieci!

Białystok. Złodzieje rowerów zatrzymani, skradzione rowery odzyskane