Black Weeks w KODANO Optyk! Okulary korekcyjne 50% taniej!

i

Autor: KODANO Optyk Black Weeks w KODANO Optyk! Okulary korekcyjne 50% taniej!

Black Weeks w KODANO Optyk! Okulary korekcyjne 50% taniej!

2021-11-22 8:00

To już ostatnie dni promocji Black Weeks w białostockim salonie optycznym KODANO Optyk. Kompletne okulary korekcyjne można kupić 50 procent taniej, a dowolne oprawki okularowe z rabatem aż 75 procent. To nie wszystko. Szczegóły poniżej. Warto się śpieszyć, bo oferta specjalna jest dostępna tylko do 4 grudnia.

Jesień oznacza coraz krótsze dni, a tym samym nadmiar sztucznego światła. Ekrany telefonów, laptopów czy telewizorów odbijając ostre światło żarówki mają negatywny wpływ na nasz wzrok. Natomiast włączone ogrzewanie dodatkowo powoduje wysuszanie oczu. To wszystko może być dla naszego wzroku ogromnym obciążeniem, dlatego należy zadbać o odpowiednią ochronę. Warto się zbadać i dobrać okulary do codziennego użytku nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że nie mamy żadnej wady wzroku.

W białostockim salonie KODANO Optyk można zbadać swój wzrok, a także dobrać i kupić okulary. Końcówka listopada i wyprzedaż na Black Weeks to świetna okazja, aby kupić swoje wymarzone okulary w wyjątkowo niskiej cenie. Tylko do 4 grudnia w salonie KODANO Optyk na klientów czekają trzy rewelacyjne promocje do wyboru. Dopasuj ofertę do swoich potrzeb i już dziś skorzystaj z wyjątkowych rabatów!

  • Kompletne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) 50% taniej?
  • A może dowolne oprawki okularowe z rabatem aż 75%?
  • Potrzebujesz dwóch par okularów? Kup jedną parę w regularnej cenie, a drugą tańszą otrzymasz za 1 zł!
Salon KODANO Optyk zaprasza na promocje

i

Autor: KODANO Optyk Salon KODANO Optyk zaprasza na promocje

Salon KODANO Optyk w Białymstoku znajduje się w centrum handlowym Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza, tel. 530 612 929. 

Znajdziemy tam kilkaset modeli okularów. Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Salon oferuje okulary takich znanych marek jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Moretti, Loretto i wiele innych.

Salon KODANO Optyk należy do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami KODANO.pl. Grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W całej Polsce jest 44 lokalizacji salonów KODANO Optyk, w których można kupić okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne, akcesoria okularowe, a także zbadać swój wzrok oraz dobrać wymarzone oprawki pod okiem fachowych doradców klienta.