Brutalne zabójstwo w Grajewie. Napadli w mieszkaniu, skatowali BEJSBOLEM [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-06-25 12:18 hz

Grajewo. Sprawcy brutalnego zabójstwa 52-latka nie mieli litości. Dwóch z nich wdarło się do mieszkania ofiary, a trzeci stał na czatach. Padły śmiertelne ciosy. 46-letni zabójca skatował swoją ofiarę m.in. narzędziem przypominającym kij bejsbolowy. Trzech sprawców napadu jest już w areszcie.

Areszt za zabójstwo i pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W minioną niedzielę (21 czerwca) tuż po godzinie 12 dyżurny grajewskiej komendy otrzymał informację o tragicznym zdarzeniu. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Znaleźli tam leżącego na podłodze, nieprzytomnego mężczyznę. Przybyły na miejsce lekarz z karetki pogotowia stwierdził zgon 52–latka.

Grajewo. Brutalny napad i zabójstwo w mieszkaniu

W mieszkaniu pod nadzorem prokuratora pracowali grajewscy kryminalni oraz funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Stwierdzili, że doszło do napadu. Dzięki zebranym dowodom wytypowali podejrzanych o brutalne  zabójstwo. Okazali się nimi trzej mieszkańcy powiatu grajewskiego w wieku 29, 35 i 46 lat.

Już kilka godzin po zgłoszeniu dwóch z podejrzanych było w rękach grajewskich policjantów. Trzeci z mężczyzn ukrywał się do poniedziałku. W nocy został zatrzymany przez policjantów w jednym z mieszkań na terenie Grajewa.

Zabójstwo w Grajewie. Skatowali ofiarę kijem bejsbolowym

Z zebranego materiału dowodowego wynikało, że w nocy z soboty na niedzielę pijani 35 i 46–latek siłą wdarli się do mieszkania 52-latka. Trzeci z nich został na zewnątrz budynku. Napastnicy brutalnie pobili ofiarę. W trakcie brutalnego zajścia 46-latek zadał mężczyźnie śmiertelne ciosy narzędziem przypominającym kij bejsbolowy. Po brutalnym napadzie uciekli.

Mieszkańcy powiatu grajewskiego usłyszeli już zarzuty:

  • 46-latek odpowie za zabójstwo i naruszenie miru domowego.
  • 29-latek usłyszał zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenia pomocy poszkodowanemu i naruszenia miru domowego.
  • Zarzut nieudzielenia pomocy i naruszenia miru domowego usłyszał również 35-latek.

Decyzją Sądu Okręgowego w Łomży 29 i 46-letni mieszkańcy powiatu grajewskiego najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.