Lowlandersi promują Białystok

i

Autor: bialystok.pl Lowlandersi promują Białystok

Drużyna Lowlanders promuje Białystok. Nowy film z udziałem sportowców będzie HITEM internetu? [WIDEO]

2017-04-06 14:48

Zespół oprócz promocji naszego miasta poprzez ekspozycję logo „Wschodzący Białystok” podczas rozgrywek i transmisji meczów, weźmie udział w spotkaniach z najmłodszymi i otwartym treningu dla publiczności. Ponadto w sieci pojawił się właśnie nowy film, w którym występują sportowcy i ich trener. 

Drużyna futbolu amerykańskiego Primacol Lowlanders Białystok zorganizuje spotkania z dziećmi i młodzieżą w białostockich szkołach, szpitalach i placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Zawodnicy opowiedzą młodym białostoczanom o tym, jak się zachowywać w trakcie widowisk sportowych czy koncertów, poruszą temat kulturalnego dopingu i wezmą udział w treningu otwartym dla publiczności.

- Zależy nam na promocji miasta poprzez mecze futbolu amerykańskiego, bo jest to widowiskowa dyscyplina sportu, z profesjonalną oprawą meczową. Dzięki temu, że w drużynie grają obcokrajowcy, którzy są zadowoleni z pobytu i gry w Białymstoku, wspólnie budujemy wizerunek miasta tolerancyjnego - mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. 

Rok 2017 to już kolejny dobry sezon Primacol Lowlanders Białystok, który jest w szeregach ścisłej elity futbolowej Polski. Po dwóch znakomitych latach rozgrywek zespół z Białegostoku uważany jest za faworyta tegorocznego sezonu w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego. W zbliżający się weekend gracze zmierzą się z aktualnym mistrzem Polski - Panthers Wrocław.

Warto dodać, że klipy promujące drużynę są chlubą naszego miasta i cieszą się dużą popularnością. Zobaczcie ten najnowszy poniżej!

ZOBACZ WIDEO:

>>> Czy place zabaw w Białymstoku są bezpieczne? Sprawdza to straż miejska