Dzień Kobiet. Najlepsze wierszyki i życzenia do wysłania SMS-em lub przez Messengera

i

Autor: Pixabay Dzień Kobiet. Najlepsze wierszyki i życzenia do wysłania SMS-em lub przez Messengera

Dzień Kobiet. Najlepsze wierszyki i życzenia do wysłania SMS-em lub przez Messengera i Whatsappa

2022-03-07 20:36

Dzień Kobiet już niedługo! We wtorek, 8 marca 2022, swoje święto będą obchodziły wszystkie Polki! Matki, żony, córki, koleżanki, przyjaciółki, słowem: wszystkie kobiety! Przed mężczyznami stoi duże wyzwanie. Warto pamiętać o tym, aby w tym dniu podarować bliskiej nam osobie drobny upominek. Podstawa to wysłanie życzeń na Dzień Kobiet 2022! W tym artykule znajdziesz spory zbiór życzeń na ten wyjątkowy dzień.

Dzień Kobiet 8 marca 2022

We wtorek 8 marca 2022 w całej Polsce obchodzimy Dzień Kobiet. Mężczyźni powinni tego dnia pamiętać o swoich żonach, dziewczynkach, mamach, siostrach, córkach i koleżankach. Warto podarować im jakiś prezent, nie musi to być coś wielkiego, wystarczy drobiazg. Tradycyjnie można podarować kwiaty, coś słodkiego lub oryginalnie zamówić coś dobrego do jedzenia. Koniecznie też pamiętajmy żeby wysłać życzenia SMS lub przez Messengera. W tym artykule znajdziesz garść ciekawych propozycji. Dzień Kobiet 2022 już 8 marca, we wtorek. Już teraz przygotuj sobie życzenia do wysłania Messengerem lub Whatsappem. W naszym artykule znajdziesz także życzenia na Dzień Kobiet w postaci krótkich, śmiesznych wierszyków, które można wysłać SMS-em.

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ - zobaczysz, jakich prezentów na Dzień Kobiet lepiej nie kupować!

Dzień Kobiet. Życzenia i najlepsze wierszyki do wysłania SMS-em lub przez Messengera, Whatsappa

Piękne, czułe, pełne miłości i szacunku, wesołe i śmieszne - życzenia na Dzień Kobiet 2022 mogą być przeróżne. Najważniejsze, by płynęły prosto z serca. Poniżej znajdziesz dużo przykładowych życzeń na Dzień Kobiet - wybierz te, które najlepiej oddają to, co czujesz!

 • W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia jeśli chcesz!
 • Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.
 • W dniu Twojego święta chciałem Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Z okazji Dnia Kobiet Tobie oddany...
 • Z okazji Dnia Kobiet chciałbym Ci życzyć wszystkiego o czym marzysz oraz zdrowia i siły do realizacji pomysłów!
 • Z okazji Dnia Kobiet Dużo szczęścia, pomyślności, mało smutku moc radości, byś chodziła uśmiechnięta w dniu Twojego święta. Dziś jest święto Twoje co przyniosło radość, poczuj się w dobrym humorze, aby cały dzisiejszy dzień był szczęśliwy!
 • Dziś rano otworzyłaś swe oczka piękne i pewnie pomyślałaś, że zapomniałem złożyć Ci życzenia. Wszelkiego powodzenia nie tylko w Dniu Kobiet, ale na co dzień!
 • Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak sen. Wszystkie Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki, ja kwiatków nie mam dla Ciebie, jedynie mogę Ci oddać całego siebie.
 • Lilia kwitnie, róża opada, czerwony tulipan swe płatki składa. Ja, korzystając z tej sposobności, życzę Tobie w Dniu Kobiet dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech Ci życie słodko płynie w każdej chwili i godzinie.
 • Dla kobiet ten dzień jest zarezerwowany Dla każdej babci, córki i mamy I ja Ci życzę z tej okazji: Wiele miłości, radości i uśmiechu
 • Choć jesteś daleko ode mnie, choć życie jest smutne i złe.. Wiedz, że ktoś potajemnie gorące życzenia Ci śle! Być może masz inne życzenia, a wiec życzę ich spełnienia. Ale ja z okazji Dnia Kobiet życzę Ci, by każda łza W Twoim życiu była łzą szczęścia, Każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.
 • Nie życzę Ci byś wśród błota odnalazła bryłkę złota, lecz życzę Ci byś w ludzkim tłumie znalazła serce, które Cię zrozumie.

Czytaj też: Dzień Kobiet 2022. Życzenia na 8 marca. Zabawne, piękne, miłosne. Zobacz!

Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam. Dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości. Niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj!

Marzec wyjął grosik srebrny, Teraz będzie mu potrzebny. Do kwiaciarni marzec pobiegł, Kupić bukiet na Dzień Kobiet. Z okazji Dnia Kobiet składam Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzę Ci, by uśmiech rozpromieniał Twoją twarz i byś zawsze czuła się doceniana.

8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech ci czas radośnie leci.

Sonda
Obchodzisz Dzień Kobiet?