pieniądze/banknoty/złoty

i

Autor: SHUTTERSTOCK Imponująca wygrana w Sejnach. Każdy marzy o takiej kasie. Spryciarz znalazł patent? Warto to sprawdzić

Patent na wygraną w Lotto?

Lotto: Zacna wygrana w Sejnach. Spryciarz znalazł sposób? Warto to sprawdzić

2023-04-12 11:55

W Sejnach (woj. podlaskie) padła duża wygrana w grze Mini Lotto. Farciarz czeka teraz na przelew od Totalizatora Sportowego w wysokości 374 tys. złotych. Szczęściarz z Podlaskiego zagrał systemem 7 z 42. Na zakład wydał aż 31,50 zł, ale dzięki temu zwiększył swoją szansę na wygraną. O co chodzi z tym systemem? Wyjaśniamy.

Ludzie, którzy regularnie próbują swojego szczęścia w grach Totalizatora Sportowego liczą, że najbliższe losowanie wreszcie przyniesie upragnioną wygraną. W sieci można znaleźć mnóstwo domniemanych sposobów na pewną wygraną, ale wszystkie te pomysły można włożyć między bajki. Decyduje ślepy traf. Są jednak sprawdzone sposoby na zwiększenie swoich szans na wygraną. Można zagrać systemem. Takie rozwiązanie wybrał pewien mieszkaniec Sejn (woj. podlaskie), który kilka dni temu wygrał w Mini Lotto 374 tys. złotych. Kwota nie mała, wystarczy na spłatę kredytu lub inwestycję w dom lub mieszkanie. Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie Lotto przy ul. Emilii Plater 6 w Sejnach. Gracz zagrał systemem: 7 z 42. Co ciekawe, na początku kwietnia niemal identyczna wygrana została odnotowana Kłodzku. Gracz również zagrał systemem 7 z 42.

Gra systemem w Mini Lotto

O co chodzi? Tłumaczymy na przykładzie Mini Lotto. Jak czytamy na stronie Totalizatora Sportowego, gra ​​systemem w Mini Lotto polega na tym, że typujemy więcej liczb - od 6 do 12 spośród 42. Dzięki temu obstawiamy wszystkie 5-liczbowe kombinacje, jakie można z nich utworzyć. Jeden, tradycyjny zakład w Mini Lotto kosztuje 1,50 zł; granie systemem wiąże się z wyższymi kosztami. Najtańsza opcja to 9 zł, najdroższa aż 1188 zł.

Czytaj też: Fuksiarz z Sopotu będzie spał na pieniądzach. Zdrapka przyniosła fortunę. Trudno mu nie zazdrościć

Normalnie szansa na trafienie 5 z 5 w Mini Lotto wynosi 1 do 850 668. W przypadku gry systemem 6 z 42 szansa wynosi 1 do 141 778, systemem 7 z 42 aż 1 do 40 508, a systemem 12 z 41... 1 do 1 074. Najważniejsze informacje na temat takiego sposobu obstawiania zakładów znajdziemy na stronie Lotto.pl.

Sonda
Próbowałeś już grać systemem w Lotto?
Wyciągnęli z samochodu 500 tys. złotych! Szok pod Piasecznem