Jagiellonia Białystok - Korona Kielce transmisja ONLINE w internecie i TV. Gdzie oglądać mecz? 16.03.2019

i

Autor: Łukasz Stepaniuk Jagiellonia Białystok - Korona Kielce transmisja ONLINE w internecie i TV. Gdzie oglądać mecz? 16.03.2019

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce transmisja ONLINE w internecie i TV. Gdzie oglądać mecz? 16.03.2019

2019-03-15 9:02

Mecz Jagiellonia - Korona w sobotę 16 marca. Sprawdź, gdzie oglądać żółto-czerwone derby.

W sobotę mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce. Przed nami żółto-czerwone derby. W sobotę do Białegostoku przyjeżdża Korona Kielce. Mecz Jaga - Korona rozpocznie się o godzinie 15:30.

To bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Jeżeli Jaga wygra to zapewni sobie miejsce w pierwszej ósemce. Korona zajmuje w tym momencie dziewiąte miejsce w tabeli i po kilku słabszych meczach chce powrócić na zwycięski tor. Obie drużyny w 25. kolejce poniosły klęskę. Jagiellonia została rozbita na wyjeździe przez Śląsk Wrocław przegrywając 0:2. Korona na własnym boisku uległa krakowskiej Wiśle aż 2:6.

Szykuje się więc bardzo emocjonujący mecz, który może poważnie zamieszać w tabeli piłkarskiej ekstraklasy. Jaga w przypadku wygranej może wskoczyć na trzecie miejsce. Przegrana może naszą drużynę zepchnąć nawet na siódmą lokatę.

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce? Początek meczu o godzinie 15:30. Transmisja meczu na TV w Canal+  W internecie ONLINE na stronie player.pl