Kierowca ma szczęście, że żyje. Wbił się dostawczakiem w tył ciężarówki

i

Autor: KP PSP Siemiatycze Kierowca ma szczęście, że żyje. Wbił się dostawczakiem w tył ciężarówki

Wypadek na DK 19

Kierowca ma szczęście, że żyje. Wbił się dostawczakiem w tył ciężarówki

2023-03-30 8:42

Ten kierowca mercedesa może mówić o ogromnym szczęściu. Jego auto wbiło się w tył jadącej przed nim ciężarówki. Mężczyzna utknął w zniszczonej kabinie, ale ostatecznie okazało się, że nic mu się nie stało. Policjanci ukarali go mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

Na DK 19 w miejscowości Kózki doszło do groźnie wyglądającego wypadku. We wtorek (28 marca) 62-letni kierowca samochodu dostawczego przewożącego sprzęt rolniczy najechał na tył ciężarówki. Kierujący pojazdem dostawczym został zakleszczony w kabinie auta. - Działania pierwszych przybyłych zastępów z JRG Siemiatycze polegały przede wszystkim na wykonaniu dostępu do poszkodowanego za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz ewakuacji kierowcy z pojazdu i przekazaniu zespołowi PRM - informuje mł. bryg. Przemysław Trochimiak z KP PSP Siemiatycze. Na czas prowadzenia działań ratowniczych ruch na drodze krajowej był całkowicie wstrzymany.

- Mieszkaniec powiatu łosickiego kierujący mercedesem przewożącym rozrzutnik nie zachował należytych środków ostrożności i wjechał w tył poprzedzającego go tira, którym kierował 33-latek - powiedziała dla "Tygodnika Siedleckiego" rzecznik łosickiej policji mł. asp. Weronika Wujek. 62-latek trafił do szpitala, ale okazało się, że nie odniósł żadnych obrażeń. Policja ukarała go mandatem w wysokości 1100 złotych.

Czytaj też: Grób Krystianka utonął w białych kwiatach. "Śpij spokojnie". Chłopiec zginął w wypadku na DK 19

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Przeleciał na czerwonym. Chwilę później Laguna się rozpadła!